Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Szerintetek mit jelent/-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Szerintetek mit jelent/-het ez a viselkedes?

Figyelt kérdés

Regebben elmondtam egy sracnak, hogy tetszik, de o semmit se mondott ra.

Most tobb, mint negyed ev elteltevel, ha lat int nekem, napjaba tobbszor koszon(elotte volt, hogy eszre se vett), ha koszon, hosszasan a szemembe nez, illetve van, hogy azon kapom magam, hogy bamul engem. Illetve van egy osztalytarsa, aki szinten mindig nez.


2011. ápr. 2. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű, hogy elkezdett érdeklődni irántad, ha mindig köszön és szemez veled az jó jel. :)
2011. ápr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a verzió kilőve,most jön a b verzió,azaz te...
2011. ápr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem volt mas csaj a dologban, ha erre gondolsz. Soha nem volt meg senkije, es azt mondta valakinek, hogy varja az igazit, aki pont olyan dili, mint o.
2011. ápr. 2. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!