Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti mit szerettek és mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szerettek és mit utáltok a lányokban? (külső, belső tulajdonságok, ízlés, viselkedés stb. )

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Éretlen, de azt hiszi magáról, hogy érett. Gyakori kombináció, általában ezt utálom egy lányban.
2011. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
BRAVO-t meg IM-et olvas... xD
2011. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

fluor,sp buz!, amivel még nem is lenne baj, de ha rámerőlteti...

balerina vagy milyen cipő

túl nagy ego...

túl kicsi ego...

r!banckodás

14/f

2011. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Minden mást azon kívül ha, normális-el lehet vele úgy beszélgetni, hogy oda is figyel-...nos konkrétan ennyi ezen kívül minden mást utálok. Konkrétan felőlem hallgathat amit akar, nézhet amit akar de normál kereteken belül. Szóval engem már az zavar ha idétlen a viselkedése de az pont nem izgat, hogy ha fluor tomit hallgat vagy van pár rossz szokása (kinek nincs).
2011. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

Utálom, hogyha tetszik egy lány és ő valami más fiúval lóg. Utálom, ha a kiszemelt lányhoz más fiúk hozzáérnek. És utálom, ha a kiszemelt lány más fiút választ.


Amúgy ilyen apróságok váltják ki bennem a nem tetszést, amit a lányok általában menőnek gondolnak. Például nem szimpatikus, hogyha egy lány csak úgy túl akar lenni az első csókján, csak el akarja veszíteni a szüzességét, csak legyen valakije. Ezek számomra mind taszító tulajdonságok. Igen, tudom amiatt van, mert féltékeny vagyok és irigykedek másokra, de ez van.


Szeretném ha normálisan viselkedne. Más fiúkra max barátként tekintene és kerülné ezeket a testi kontaktusokat.


Külső tulajdonságoknál nem szeretem ha túl kihívóan öltözködik. Főleg mert biztos nem csak nekem tetszik és mert azt sugallja hogy nagyon meg akarja mutatni magát. Amúgy lehet csinosan is rövid cuccokban járni és lehet ribancosan is. Nem igazán tudom elmagyarázni a különbséget, de érzem.


Ízlés terén nekem teljesen mindegy, milyen zenét hallgat, milyen stílusban öltözködik vagy ilyenek.


Amúgy nagyon bejönnének a művelt, intelligens lányok, akiknek nem vagy alig volt barátjuk és az igazit keresik. Számomra ez is taszító tulajdonság, hogyha tudom egy lányról, hogy sok fiúja volt vagy sok fiút akar még. Talán azért, mert én sem így tekintek rá és azért mert féltékeny is vagyok.


Hát most ennyi jutott hirtelen az eszembe. Kérdezz még ha akarsz


20f

2011. jún. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha fél méterrel a föld felett jár és azt hiszi, hogy ő felsőbbrendűbb nálam, csak azért mert lány.

Nagyon taszít az emberi butaság. Nem azt mondom, hogy zseni legyen, de azért alapvető dolgokkal legyen tisztába.

Nem szeretem a hisztizést és a hazug képmutató viselkedést sem. A ribancságot sem, vagyis hogy előttem volt vagy 20 pasija és ezek mind rövidebb ideig tartottak.

Külső:

k.rvás öltözködés, 40 kiló vakolat az arcán, idétlen műkörmök, tetovált szemöldök

2011. jún. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Utálom: ha részegeskedik (inni ihat, de mértékkel), ha dohányzik (ezt különösen, ez nálam kizáró ok), ha túl sokat okoskodik. Ha soha nem mosolyog, ez is kizáró ok, mert nem szeretem a megfásult szürke embereket.

Ha r*ibancul vagy plázap*csásan viselkedik az irtózatosan visszataszító, értelemszerűen kizáró ok. Nem szeretem, ha rövid hajuk van.


Szeretem: ha mosolyognak (így szebbek lesznek :) ), ha szépen nevetnek, ha szeretnek engem, ha szépek, ha kedves humoros, jó fej. Szeretem, hogyha vidámak. szeretem, ha ki van engedve a hajuk :)


Kb. ennyi, de ha picit megerőltetném magam, akkor írhatnék pár oldalt mindkét oldalhoz


20f

2011. jún. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

22:17-es 2O/f!

Mit értesz műveltség alatt? Ahhoz az ízlés pl. zene is hozzátartozik

2011. jún. 15. 11:17
 9/14 anonim ***** válasza:

22:17-es vagyok

Úgy értem a műveltséget, hogy mondjuk azért legyen tanult valamennyire. A zenei ízlés szerintem nem tartozik hozzá. Felőlem hallgathat klasszikus zenét vagy ultrahalálmetált. Viszont az bejönne, ha játszana valamilyen hangszeren.

2011. jún. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Amit nem szeretek a lányokban az az h ha meglátnak egy másik lányt akor rögtön elkezdik fikázni!!Nincs rá okuk de megteszik!Persze vannak kivételek mint mindig de ez jellemző!Meg az is ha különbnek érzi magát mindenkitől!!!DE am naon szeretnivaló a többség!!:)
2011. jún. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!