Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz egy fiú egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz egy fiú egy lányt ha nem is tetszik neki?

Figyelt kérdés
A suliban van egy fiú aki bnőmnek tetszik, de a fiúnak nem tetszik ő ez tuti. A fiú tudja hogy tetszik a bnőmnek ő. De ha nem tetszik neki akkor miért nézi őt? és van olyan is hogy a srác fütyül neki hogy figyeljen rá vagy nemtom. és volt olyan is hogy direkt odaállt bnőm mögé tök közel pedig nem is tetszik a srácnak. mért csinál ilyen fura dolgokat?
2011. ápr. 2. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Dugni akar.
2011. ápr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mert nem meri bevallani, hogy még is tetszik neki , vagy túlságosan is a haverjai véleményére ad...

Esetleg csak szeret játszadozni.

Velem előfordult olyan, hogy a suliban szemezett velem egy srác sőt már köszönt is nekem visszaköszöntem és szemezgettem is vele, erre kiderült, hogy van barátnője..-.-Na mondom köszi.

2011. ápr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert tetszik neki,csak van annyi gógyija,h ő nem mondja el olyan embereknek,akik tovább adják,hanem van annyi gerincség benne,h csinál is vmit..
2011. ápr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert szeretne már csajozni, de még nem barátkozott meg azzal a gondolattal, hogy a barátnőddel lehetne.Most "pedzegeti"
2011. ápr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de mondom hogy tuti nem tetszik neki. a bnőm hát... tleg nem valami szép lány. nagyon rossza az alakja is az osztályban ő a legcsúnyább... úgyhogy az kizárt hogy tetszik neki. sztem csak szórakozik vele. de hogy mire jó ez azt nem tudom...
2011. ápr. 2. 17:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig nem tetszik neki a barátnőd. És csak húzza az agyát. Puszta szórakozásból. Ennyi.
2011. ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szerintem is utolsó. de mért csinálja ezt? ez akkora szemétség. bnőm már azt hitte hogy tetszik a srácnak.
2011. ápr. 2. 18:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Undok!
2011. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mondom hogy puszta szórakozásból. mit nem értesz? örömét leli benne hogy játszhat a lány érzéseivel.
2011. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mekkora bunkó.:l
2011. ápr. 2. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!