Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha úgy alakulna, összeho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha úgy alakulna, összehoznátok a hugotokat valamelyik haverotokkal?

Figyelt kérdés
Én 18 éves lány vagyok,a bátyám 23. Sok barátja van,és az egyik bejön nekem. Szerintetek megmerjem kérdezni a bátyám,hogy beszélne e ezzel a haverjával az érdekemben,vagy inkább ne. Eddig még azért nem mertem,mert ugye a legtöbb idősebb fiú félti a "kishugát",meg a pasizós dolog nem az a téma,amiről beszélgetni szoktunk. Köszi a válaszokat.
2011. ápr. 2. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha értelmes a bátyád akkor megkérdezheted tőle és ő meg majd kideríti neked hogy kellenél e annak a haverjának.
2011. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Én báty vagyok. Ha engem megkérne, attól függ mi a véleményem a haveromról. Ha havernak jó, de véleményem szerint pasinak nem, akkor megmondanám hogy felejtse el. De ha tudom a haveromról, hogy jól bánik a barátnőivel és rendes, akkor lehet hogy összehoznám őket.
2011. ápr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értelmes,nem arról van szó. Hanem nem lenne fura vagy összeférhetetlen a két dolog? Mert tegyük fel összejön valami,akkor ugye már elsősorban nem a barátja lesz a srác,hanem a huga barátja.És ugye még fiatal vagyok,ha össze is jönne,akkor sem biztos hogy életünk végéig együtt lennénk.Akkor milyen lenne az ő viszonyuk? Nagyon jó barátok.
2011. ápr. 2. 19:39
 4/9 anonim ***** válasza:
A mi "bandánkban" is sok ilyen volt de nem lett belőle harag.Ez mind csak a két félen múlik hogy hogy válnak el.
2011. ápr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
persze, felvenném az egész megbecsmérlést videóra, és elküldeném a bátyjának táviratként :D
2011. ápr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Én biztos h nem hoznám össze haverral a hugomat. Nem féltésből hanem nem fér bele a mivoltomba.
2011. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túl szerencsés dolog eldönteni egy bátynak, hogy áldását adja-e a húga kapcsolatára. Viszont az is biztos, hogy nem lennék a húgom kerítője, ha tetszenek egymásnak, intézzék el ők ketten. A barátságunk megmaradna, az ő kapcsolatuk egy külön téma. Szerintem ne bízd bátyádra, beszélj személyesen a sráccal, és ha annak ellenére is járna veled, hogy a tesóddal haverok, valószínűleg komolyan gondolja a dolgot.
2011. ápr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csak a másik szemszögből tudok nyilatkozni, mert nincs húgom. A legjobb haverom húgával sosem jönnék össze, mert ha véget ér a kapcsolat, azt a barátságunk is megsínylené, annyit meg nem ér az egész.
2011. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia!Először is!Ez nagyon kedves dolog,hogy bár rólad van szó,de mégis aggódsz a tesód matt!(Nagyon helyes!Biztos jó testvérek vagytok!)Hmmmm....Nehéz kérdés!Valóban,mi van ha összejöttök és aztán szétmentek?Milyen lehet majd a barát és a tesód kapcsolata ezután?Mindenesetre szerintem mond el a testvérednek bátran,kérdezd meg mit szól hozzá,milyen véleménnyel van a srácról és mi lenne ha összejöttök és szakítotok?Vagy jó vagy negatív választ kapsz,-esetleg ebből is abból is,az biztos,hogy többet tudsz majd a dologról és jobb döntést hozhatsz!Mond csak el neki bátran!Ki tudja?Még az is lehet,hogy tök jól fog elsülni az egész!
2011. ápr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!