Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna ha az exetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha az exetek összejönne az egyik haverotokkal/barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor miért zavarna, ha nem akkor miért nem zavarna?
2010. jan. 20. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, mert esetleg elmondana rólam dolgokat, amiket a haverjaimnak nem feltétlen kell tudni.
2010. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen, mert lehet, hogy nem tettem túl magam a fiún, a barátnőm meg rögtön ráveti magát. de ha rendes előtte megbeszéli velem
2010. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Persze ,hogy zavarna.Különben is ez tabu az én barátaim nem jönnek össze a volt barátnőkkel.Nekik is kellemetlen meg nekem is meg a lánynak is.


Az előzőnek 100% ig igaza van olyanokat mondana el amit csak páran tudtunk/tudunk.Lehet ,hogy nem ,de ha véletlen kicsúszik?:S


Persze megpróbálhatjátok hátha egymásnak teremtettek benneteket max csalódtok egyet:S

2010. jan. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nem, mert ha már szétmentünk, akkor semmi közünk egymáshoz többet.

ha mégis van, akkor úgyis egymáshoz sodor a sors újra.

2010. jan. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
utsó vagyok: 17/L
2010. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
igen zavarna. de nem mondanám meg nekik, végülis szabad emberek, csináljak amit akarnak
2010. jan. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem nem hiszem :-? Most is mondta az egyik baratnom hogyha megkerdezne az ex-em tole hogy osszeakarna-e jonni vele akkor igent mondana mert kiprobalna vele :-? En nem valaszoltam semmit.O mondta hogy de megis...a te volt baratod volt...Na es? :P Engem nem zavar :P Csak abban az esetben ha meg erzek iranta valamit...
2010. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem zavarna! Az ő élete, már semmi közünk egymáshoz...
2010. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Amikaa ***** válasza:
A nem érdekelne már az exem, akkor nem zavarna. Ha még éreznék valamit, akkor lehet nem lennék feldobódva tőle...
2010. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen nagyon zavarna!!!!!!!
2010. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!