Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Milyen egy "fullos" csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Milyen egy "fullos" csaj?

Figyelt kérdés
Ki mit ért ez alatt? Milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkezik egy ilyen lány?
2011. ápr. 3. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy fullos csaj legyen szép, vagyis arányos, nem kell nagy mell, csak az alkatához, magasságához, szélességéhez illő méret, legyen aranyos, szép,kifejező arca, haja, ápolt, feszes, kerek segg.


Belül legyen kedves, aranyos, legyen a dolgokról véleménye, legyen életkedve, intelligens, értelmes, lehessen vele beszélgetni, legyen viccesen aranyos, esetleg olyan kisugárzása, hogy ha vele vagyok mindig mosolyogjak.


Ilyen egy fullos csaj számomra, de magamat is megcáfolom, mert ha beleszeretek egy lányba, és nincs meg neki minden ezek közül, attól még nekem ő lesz a világ legjobb, legfullosabb nője.


18/f

2011. ápr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nehéz meghatározni, külsőre mindenkinek más az ízlése... belső az alapok megbízható, hűséges, értelmes, legyen önbizalma most hirtelen ennyi jutott eszembe.
2011. ápr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
mikor értitek meg már végre, hogy egy nőnél a külső fontosabb, pont úgy ahogy ti valljátok azt, ahogy egy pasinál a belső???????
2011. ápr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom a fullost mire érted, általában ezt mi csak a küldőre értjük. Formás has, láb, fenék, mell, szóval minden testrész.

Egy igazán jó csajnál azért fontosak a belső tulajdonságok. Legalábbis én fontosnak tartom.

Megbízható legyen, rajongjon értem, kedves, őszinte és humoros lány legyen. Nem kell hogy okos legyen, de lehessen beszélni vele, és ne nézzen hülyén, ha kérdezek valamit. A legfontosabb, hogy szeressen, és mindent megtegyen kettőnkért.

2011. ápr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálam:


Legyen vékony,én ezt szeretem.173-178 cm magas.

Barna lehetőleg.


Szép legyen az arca,szóval aranyos,nem pedig a plázacica féle..


Belsőre,legyen hűséges,kis "vigyori",és számítson mások véleménye neki,magyarul legyenek igaz barátjai:)

2011. ápr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a fullost a külsőre értik, magyarán a pláza ribancokra...
2011. ápr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, szvsz: Szép, gömbölyű mellek, kerek, feszes fenék, karcsú csípő, és olyan tipikus szép modellarc. Vagyis mint a CKM-ben a lányok! Én ha ilyet látok élőben mondom, hogy fullos, de pl nem leszek benéjük szerelmes 1. látásra. Van ám aki sokkal szebb náluk ;)
2011. ápr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 93Mumus ***** válasza:

Amiről a kommentelők nagy rész beszél az az IDEÁL...

A fullos csaj se nem kövér, se nem sovány, szép kerek mellei vannak, feszes, formás a feneke, karcsú a dereka,arányos a teste, szép az arca ás ápolt. Ha valaki ilyen adottságokkal rendelkezik az fullos. Lényegtelen h milyen belső tulajdonságokkal rendelkezik.

Attól h van aki a teltebbeket vagy a a véznábbakat jobban szereti attól még ilyen a fullos csaj. És nem feltétlenül plázap.csa.

18F

2011. ápr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát akkor én nem vagyok fullos csaj,ugyanis narancsbőrös a fenekem,mégis azt mondják gyönyörű vagyok és értelmes..

Ilyen is van..Mindenkinek más a fullos.

Ha beleszeretsz valakibe,neked ő lesz a legszebb :)

2011. ápr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem a fullos nőket kell keresni, hanem azokat, akikkel jól lehet beszélgetni és egyébként is megérted !
2011. ápr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!