Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon neki is ilyen nehéz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon neki is ilyen nehéz?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom egy fiú.Kb fél éve vagyunk rengeteget együtt, minden nap órákat..

Én többet érzek mint barátság..ő ..nem tudom

Viszont az a baj, hogy amikor elmegy tőlem, vagy nem vagyunk együtt, akkor annyira hiányzik annyira rossz kedvem van, van hogy elsírom magamat :(.Ha itt van akkor minden okés.De amint kiteszi a lábát a kapun, elfog a rossz kedv.Kedvem elmegy mindentől..És csak azt várom hogy újra vele lehessek.

Tudom hogy nagyon szeret engem.Mert kimutatja, de nem tudom hogy ez neki is több e barátságnál.

És kérdésem hogy vajon neki is szoktam ennyire hiányozni,ő is érezhet ilyet?srácoknál ez hogy megy? vagy nekünk lányoknak ez másabb belül?sosem volt még fiu legjobb barátom ezért nem tudom.köszi előre is


2011. ápr. 3. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen a fiuknál is ugyan így van.

De szerintem kérdezd meg a fiut hogy mit gondol erről hogy lehetne e több köztetek.

2011. ápr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, és én ugyanígy vagyok a lány "legjobb barátommal"...
2011. ápr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor te is beszéld meg vele.

Ne basszátok el mint én.

2011. ápr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek..Igen azt kellene , csak félek, lehet hogy ő nem érez többet, és rá mehet a barátságunk :S

egyébként buliba már kavartunk nem egyszer..utána másnap mintha misem történt volna..nem is beszéltünk róla.de viszont ugy érzem, erősödött a kapcsolatunk azok miatt..nem tudom..mit mondhatnék neki:S

2011. ápr. 3. 12:39
 5/6 anonim ***** válasza:
szóról szóra ugyanebben a helyzetben vagyok. és ráadásul tanácstalanul...nem merek rákérdezni. ha esetleg beszélnél róla vkivel akk írj egy privit
2011. ápr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen .köszi irtam
2011. ápr. 3. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!