Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb párkapcsolatban vannak olyan rossz dolgok, amiket nehéz vagy nem tudunk elfelejteni. Vajon idővel elfelejtjük ezeket vagy mindig ott lesznek legbelül?

Figyelt kérdés
egy nagy veszekedés, megcsalás, volt párok előjönnek, stb..szerintetek?
2010. márc. 22. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezeken túl kell lépni... Ott lesznek, de felhasználni inkább mint tapasztalat mintsem egy következő vita alapja. Nagy és eldurvult veszekedésekhez is két ember kell, de hidd el nekem a megcsalás is ugyanannyira hibája mindkét félnek. El kell őket tenni, emlékezni rá mik vezettek oda másra nem jók. Bármi végleg tönkre tehet egy kapcsolatot, de ugyanazon elkövetett hibák, apró dolgok ugyanolyan nagy problémákhoz vezethetnek ismét, ezért gyakran a szakitás is felesleges...
2010. márc. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én simán elfelejtem ezeket, persze a veszekedés mértéke is számít. Ha nagyon nagy volt és az oka is súlyos, valószínűtlen, hogy együtt maradnunk utána. Ha valami közepes, vagy lényegtelen dologról ment a vita, akkor azt a békülés után napok alatt elfelejtem. A párom nem, ő még hónapokkal később is szóról-szóra tudja idézni a veszekedéseink legapróbb részleteit is. A nők jobbak ebben, én inkább eltemetem a problémákat, és azon vagyok, hogy többet ne kövessek el hibát.
2010. márc. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!