Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főleg pasik válaszát várom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg pasik válaszát várom. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A volt barátommal, akit már több, mint 1 éve nem láttam, csak néha beszéltem vele neten, szóval találkoztam vele tegnap, de csak annyi volt, hogy odaköszönt és mosolygott, nekem mennem kellett, úgyhogy nem beszéltünk. Aztán írtam neki, hogy örülök, hogy láttam, erre ő azt írta, hogy ő is é hogy megnőiesedtem. Jelent ez valamit, vagy nem?
2011. ápr. 3. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
azt jelenti, h csinosnak talált.
2011. ápr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csak megjegyezte,hogy változtál szerinte külsőleg esetleg de szerintem semmi többet nem jelent,nehogy azt gondolt lesz ebből valami ne légy naiv kisleány..
2011. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dögös vagy, mi mást jelentene?
2011. ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi.. szal csak jól néztem ki, ennyi..
2011. ápr. 3. 15:14
 5/7 anonim válasza:
Szívesen lefeküdne veled.
2011. ápr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Több mint egy éve nem láttam, miert pont velem akarna lefeküdni..
2011. ápr. 3. 15:43
 7/7 anonim ***** válasza:
pont azért mert rég látott és dögösnek tart :-)
2011. ápr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!