Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/Nők . Mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők . Mit gondoltok az ilyen fiúkról? Bővebben lent.16+ évesek válaszát várom!

Figyelt kérdés
Külső tul.: 190 cm, 74kg, régóta sportoló , izmosabb fiúkról? 16 éves, kocka has. rövid barna haj, barna szem, ápolt ,sima bőr, divatos ruhákkal rendelkezik. Belső tul.:visszajelzések szerint. : odafigyelő, mindig udvarias, a barátnőt mindig szemelőt tartó , jóhumorú, bármilyen rosszkedved van én felvidítalak bármivel ( még ha ez nem is belső túl) , kedves ,aranyos , mindent meglehet velem beszélni , főleg lányokkal érzem jól magam. Kép .közkívánatra: [link]
2011. aug. 26. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Ez neked kockahas? MUHAHAHAHAHAHAMUHAHAHA MUHAHAHHAHAHA
2011. aug. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk én gyűlölöm azokat, akik csak a (szerintük létező) előnyeiket tudják sorolni. Nyilván senki se olyan ahogy te leírtad magad, senki se tökéletes.
2011. aug. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem úgy néz ki, mintha izmos lennél:D Sima átlagos tested van. Amúgy önbizalmat tuningolni tetted fel a kérdést?
2011. aug. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Te nem izmos vagy 'szki, hanem gebe.
2011. aug. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
előttem lévől mind fiúk :)
2011. aug. 26. 11:53
 6/11 ressie ***** válasza:

Ha tudod magadról h ilyen vagy, akkor minek kérded?-.-"

Szerintem ha kicsit is odafigyelnél a körülötted lévő lányokra, vagy akár a barátnődre, ahogy írtad, akkor pontosan rájönnél és nem kéne vadidegeneket kérdezgetni neten.

2011. aug. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez mind igaz lenne, amit itt leírtál, akkor nem jönnél ide, hogy vadidegen emberek bizonygassák neked, hogy húúúú milyen srác vagy. Azt hiszed felraktad ide ezt a képet és lecsúszik a csajok bugyija?:D Amúgy tényleg átlagos tested van, én egyáltalán nem nevezném izmosnak. A hasad is csak azért olyan lapos, mert sovány gebe vagy:D Egyébként irigy rád a franc:)
2011. aug. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Előttem lévő válaszoló:

,,Ha ez mind igaz lenne, amit itt leírtál, akkor nem jönnél ide, hogy vadidegen emberek bizonygassák neked, hogy húúúú milyen srác vagy. Azt hiszed felraktad ide ezt a képet és lecsúszik a csajok bugyija?:D Amúgy tényleg átlagos tested van, én egyáltalán nem nevezném izmosnak. A hasad is csak azért olyan lapos, mert sovány gebe vagy:D Egyébként irigy rád a franc:)"

Egyet értek veled!!!:D

2011. aug. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem, az előtted lévők nem mind fiúk, te füllentesz. De ha már füllentesz, legalább ne tegyél ki képet magadról, ahol egyértelműen látszik, hogy NEM vag izmos.


22/L

2011. aug. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy izmos. A barátom hasonló magas mint te, vagy pár centivel magasabb, ő is elég vékony, de sokkal férfiasabb a felsőteste. Mellizom, van rendesen hasa. Nagyon kisfiúsan nézel még ki és egyáltalán nem vagy izmos. És mikor kívánta a köz a képet?:D 17L
2011. aug. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!