Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan változtatha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés

Eddig 3 barátom volt, ebből az egyik megcsalt, de én mindig megbocsátottam neki,mert nagyon szerettem és nem akartam elveszíteni, de a végén ő dobott el magától mint egy rongyot. Tudom, hogy nem szabadott volna megbocsátanom neki, ezt már bánom. Aztán pár hónap múlva megismerkedtem egy másik sráccal nagyon jól elvoltunk összejöttünk, de ő kb. két hét után dobott..amit nem mondott meg nekem, hogy miért csak azt mondta, hogy jobb lesz így.:S(vele eljutottunk majdnem a szexig, 69 volt)és amikor ez megtörtént utána két nappal szakított velem. Rajta is túlléptem nagy nehezen, aztán jött egy új kapcsolat,de ő is szakított velem.

Ezek után több mint egy féléve nincs senkim, lenne egy pár srác aki járna velem, meg nekem sem közömbösek de egyszerűen nem tudok beléjük szeretni, mert félek, hogyha odaadom magam nekik ugyanúgy mint az előző srácok, csak kihasználnának, meg megcsalnának.:S

Ezen, hogy tudnék változtatni, hogy ne így lássak minden srácot?:S


2011. ápr. 3. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Eddig peched volt. Talán a következő. Egyhamar ne add oda magad, próbáld előbb jobban kiismerni.
2011. ápr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát itt a bizalom veszett el és lényegében nem akarsz többet csalódni.

Ha van egy pár csávó jelölt akkor azokkal ugymond játsz egy kicsit hogy melyik mennyire akarja a szexet és ki bírja e anélkül.Érted ugye?Így te is valamelyest jobban leszel és a végére kiderül hogy melyik az igazi.

2011. ápr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem ismerkedj velük de semmilyen szexuális kapcoslatot ne teremts velük, előbb tudd meg h melyik mit akar.
2011. ápr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én több mint 7 hónapot vártam barátnőmre (orál se, semmi nem volt). Most már csak az exem (3 év), de a mai napig nem bánom h megvártam :)


Válaszd azt aki neked bejön és mond el neki kb ezt!! csak kicsit finomabban (ne az jöjjön le belőle neki, hogy benne nem tudsz megbízni, hanem hogy eddig neked szar volt). Találkozgattok stb, ha fontos leszel / vagy neki, akkor várni fog rád, míg jobban összeszeded magad :)

Sok sikert!

2011. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
UI: akár még segíthet is, h megszűnjön benned a gátlás :)
2011. ápr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!