Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és úgyérzem, hogy szerelmes lettem a legjobb lánybarátomba, aki 16 éves és nemtudom, hogy mitcsináljak, teljesen tanácstalan vagyok. :(
2011. ápr. 3. 18:38
 1/2 JulesM111 ***** válasza:

Fiú, ha nekünk beszélsz az érzéseidről, azzal mi nem tudunk semmit sem kezdeni, meg ne az olvasókat akard meghódítani!

msn-ezz a csajszival, vagy menj el hozzá, és töltsetek együtt sok-sok időt, azaz szépen lassan "barátkozz" meg a kiszemelt leányzóval.

2011. ápr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha elmondod neki talán azt hiszi h nyomulsz és nem lehet köztetek olyan felhőtlen a barátság mint régen.

szóval csak lassan közeledj hozzá:D és írj hogy, hogy sikerült:)

2011. ápr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!