Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok milyen alapon várják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok milyen alapon várják el a fiúktól, hogy még a sokadik visszautasítást is zokszó nélkül viseljék, amikor ők sokszor már egy kudarctól is sírógörcsöt kapnak?

Figyelt kérdés

Itt a fórumon több esetben is panaszkodtak srácok, hogy hosszú évek alatt sem jutottak semmire barátnőszerzés terén és nagyon rossz érzés.

A tipikus női reakció erre általában az, hogy csend legyen és viseljék férfias méltósággal a sorsukat!

Szerintem ez egy ocsmány és undorító hozzáállás. Ha az embernek ilyen hosszú időn át nincsenek sikerei, akkor az komolyan kihat a közérzetére és az önbizalmára is. A lányokhoz képest ezek a srácok mégis sokkal jobban viselik a kudarcot.Mert azért nézzük csak meg a női oldalt is! Sok esetben hetekig, ha nem tovább maga alatt van sok lány, mert a kiszemelt álomhercegnek más kellett. Persze mindenki sajnálja őket, mert ugye szegény lány, dehát ez mégiscsak egyetlen kudarc volt, amit hamarosan követ majd a siker, egy másik fiúval.A srácoknál általában nem így van.

Az egész engem arra emlékeztet, mint amikor valaki meghal a fáradtságtól tesiórán, másnap pedig kimegy a Vasember versenyre nézőnek (3.8 km úszás, 180 km kerékpározás, 42 km futás) és gúnyolódik a résztvevőkön, milyen elcsigázottak a végén.


2011. ápr. 3. 22:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Jó kérdés.
2011. ápr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Egyetértek, de ne is próbálkozz. A nőket mindig sajnálni kellesz, mert ők nem kurv@k, és őket csak kihasználják a gonosz férfiak, mi pedig szemét hazug lehúzós döfök vagyunk akik megcsaljuk őket fűvel-fával és meg is érdemeljük ezt. Kb ennyi...
2011. ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ez kb. olyan kérdés, hogy a lány sír 1 pofontól, egy férfi meg 20-tól se.
2011. ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Utolsó! Tökéletesen összefoglal mindent! :)
2011. ápr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Jaja, nekem is tetszett.
2011. ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%

Álljon már meg a menet! Mégis mit vársz? Paskoljuk meg a vállad, és vigasztaljunk, amiért visszautasítottak? A lányokat is van, hogy visszautasítják, nekik is rosszul esik.

Én nem várom el tőled, hogy zokszó nélkül elviseld a kudarcot, de vigasztalgatni sem foglak. Elhiszem, hogy rossz, és azt is, hogy nagyon le tudja nyomni az önbizalmad, de te(ti) pedig azt is megérthetnéd, hogy a lányoknak elegük van azokból a pasikból, akik megállás nélkül csak sajnáltatják magukat. Én nem bántalak, amiért a kudarcok miatt nem fogsz kezdeményezni, de te pedig ne bántsd azokat a lányokat, akik azt mondják az ilyen srácokra, hogy "Kösz, nem kellesz.".

Ismétlem, elhiszem, hogy rossz. És valószínűleg találni is fogsz olyan lányt, aki ezt megérti, és ez így van jól. De te se szóld meg azokat a csajokat, akik az ilyen srácokra nemet mondanak.

2011. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%

Aztán ha annyi sok visszautasítást kapsz, nem lehet, hogy tán elemezni kéne a helyzetet, és rájönni, hogy hol hibázol te? Ja, te nem hibázhatsz, bocsesz, minden a rossz nők hibája.


Én is szoktam hevesen ellentmondani nektek, csakhogy fiú vagyok.

2011. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
22.06-os, köszi! Nagyon igaz!
2011. ápr. 3. 22:11
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom, sokunk nem tudja, mikor esik át a ló túloldalára.


Ha valakitől nem szeretnék semmit, azt egyértelműen megmondom neki, nem is várom el, hogy küzdjön.


Néhány szó után el tudom dönteni, hogy érdekel-e az illető, a többieket nem álltatom.


Ha pedig valaki zöld utat kapott, nyilván állítok elé akadályokat, de hagyok kiskapukat is, mire pedig megtalálja megszeretem.


Sokszor nem tudjuk, mi nők, hogy mit akarunk, először azt kéne tisztázni magunkban, hogy ki az akit szeretünk, és nem szabadna ennyire elnyúzni a férfiakat. Ez tény.


Egyébként ha nem tudjátok eldönteni mit akar egy nő, csak mélyen a szemükbe kell nézni, és megkérdezni tőlük, hogyha most kilépnék az életedből, tényleg nem bánnád meg, hogy nem adtál esélyt nekünk?


Ha a válasz nem, akkor felesleges küzdeni, mert vagy tényleg nem kellesz a nőnek, vagy ha a buta játékának a része, akkor kár belemenni, biztos, hogy a kapcsolat során lelkileg sérülne a másik fél.

2011. ápr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!