Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni, hogy ne kapjak állandóan sírógörcsöt ha meglátom, hogy egy férfi a nemi szervét mutogatja?

Figyelt kérdés
legelöször 13 éves koromban ért ez a "jelenség", azóta sajnos többször is jármüveken, most 21 éves vagyok és ma reggel megint volt egy ilyen eset és ugyanúgy nem tudok mit kezdeni a helyzettel mint ezelött. Vagyis bepánikolok, összeszorul a gyomrom és rámtör a sírhatnék, ilyenkor megszólalni sem tudok. Szerintetek mit csináljak, hogy ne pánikoljak ennyire?:(
2009. dec. 23. 06:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor buszon utaztam, úgy álltam (kapaszkodtam), hogy kifelé bámultam. Állj az ajtó közelébe pl. Sajnállak, hogy ilyen élményeid vannak, az ilyen állatokat a f@rkuknál fogva kéne felakasztani, úgy mutogassák!
2009. dec. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Én fiú vagyok, de ha ilyet látnék először fuldokolnék a röhögéstől, aztán összeszorulna a gyomrom, és üthetnékem támadna, amit persze egy pillanatig sem fognék vissza.
2009. dec. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem, többször fordult elő ilyen eset, amikor a pasi elkezdte mutogatni. Én meg elkezdtem röhögni, és azt mondtam , hogy milyen kicsi, aztán elfutott. Ez mindig bevált! :)
2009. dec. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
adnák a pofájának: D
2009. dec. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
engem eccer a villamoson ért egy ilyen "élmény" még kislány koromban. kb 12-13 lehettem. mivel leleményes kislány voltam mindigis, elkiáltottam magam, hogy "uram, kérem tegye vissza a péniszét a nadrágjába". bepánikolt a kis pedofilt és rögtön leszállt a következőnél.
2009. dec. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Olvastam itt is ilyen kérdéseknél, úgy kell tenni, mintha semmi nem történt volna, pl megkérdezed mennyi az idő, vagy, hogy milyen szép időnk van, de olyan hangnemben, mintha semmi nem történt volna. Esetleg kiröhögöd, ahogy írták.
2009. dec. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D :D :D megpróbálom, hogy ne stresszeljek rajta csak nagyon nehéz. De ha ilyen hatásosak amiket tanácsoltok akkor valahogy eröt veszek magamon:) köszi szépen mindenkinek! Mindegyik hasznos volt!
2009. dec. 23. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!