Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 körüli csajok, ti lefeküdné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 körüli csajok, ti lefeküdnétek egy nálatok 5 évvel fiatalabb fiúval?

Figyelt kérdés
Volt már ilyen? Vettétek már el nálatok sokkal fiatalabb pasi szüzességet? ÉS ha igen,akk milyen volt?
2011. ápr. 4. 17:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Te vagy a lány?
2011. ápr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
jaja
2011. ápr. 4. 17:33
 3/17 anonim ***** válasza:
50%

Nem, túl fiatal.

22L

2011. ápr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%
Nem feküdnék le vele, engem taszítanak a nálam fiatalabbak.
2011. ápr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem voltam még ilyen helyzetben. De ha a srác érett, testileg, szellemileg és beleszeretnék, akkor hajlanék rá.
2011. ápr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%

22 Férfi

Engem meg taszítanak azok a nők, akik akár csak 1 hónappal is öregebbek mint én.

2011. ápr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21 vagyok, lassan 22. Hát max 18 évessel feküdnék le, annál fiatalabb már túlzás. De persze ha érett, komoly akkor csak hajrá:)
2011. ápr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem és soha nem is fogok!!! Egyrészt nem vonz szexuálisan, aki fiatalabb nálam, a másik hogy élvezni szeretném, nem tanítani.
2011. ápr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Előfordult, bár nem 5 évvel, hanem "csak" 3 és fél évvel volt nálam fiatalabb a srác. Nem volt rossz, a srác végig figyelt, próbált mindenben a kedvemben járni, ölelgetett, bújt, szóval aranyos volt és figyelmes. Megbánni nem bántam meg, de nem szeretnék újra fiatalabb pasival lenni, mert komoly kapcsolatra vágynék, és sajnos a fiatalok nagy része erre alkalmatlan. Sőt, a 20onéves "férfiak" nagy része is, sajnos (tisztelet a kivételnek). De ha neked jól esik és vonz a dolog, hajrá!
2011. ápr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"de nem szeretnék újra fiatalabb pasival lenni, mert komoly kapcsolatra vágynék, és sajnos a fiatalok nagy része erre alkalmatlan. Sőt, a 20onéves "férfiak" nagy része is"


Ugyanannyira alkalmatlanok, mint a fiatal és a 20-on éves lányok nagy része.

2011. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!