Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes fiatalabb fiúval kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes fiatalabb fiúval kezdeni?

Figyelt kérdés

Szóval én 11.-es vagyok a fiú meg 9.-es. Jártam már az osztálytársammal,és pont azért lett vége mert abszolút éretlen volt és mindenen csak röhögött,nem lehetett vele komolyan beszélni semmiről,pedig egy idősek vagyunk. Ezért félek most is hogy egy "kisfiú" tetszik. Barátnőim is mondják rá hogy tacskó meg majd vihetem a kisöcsémet sétálni:D Szerintetek is tényleg ilyen gáz a helyzet??

Ja és még annyi hogy a kilencedikesek azok a 14-15-16 éves korosztály?

17/L


2011. okt. 21. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez nem korfüggő.
2011. okt. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hát ha legalább olyan korúnak néz ki mint te és úgy is viselkedik akkor szerintem nincs gond. attól hogy valaki fiatalabb nálad nem biztos hogy gyerekesen viselkedik. vannak akik már érettebben gondolkodnak.
2011. okt. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 DakotaDamon ***** válasza:
100%

(((: Ne aggódj, nálunk működik.

A barátom is két évfolyammal lejjebb jár, és igen, a 9. az az a korosztály. De ha jól választasz, akkor nem nem egy tacskót kapsz. :D

Én is paráztam egy darabig, hogy mi lesz, hiszen fiatalabb nálam (mondjuk én nem amiatt filóztam ezen, mert éretlenebb lenne, hiszen ismerem már jó ideje, és tudtam, hogy nem olyan), de aztán rádöbbentem, hogy hé!, ne azon parázz, hogy mi sülhet el rosszul, hanem hogy mi jó lehet belőle. Több, mint két hónapja vagyunk együtt. :) Szeretem.

17/L

2011. okt. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem lehet kezdeni vele mert nekem is van egy két évvel fiatalabb srác aki tetszik és hát az én barátnőimnek sem tetszik naon.. de azóta egész jó haverok lettünk szerintem bátran vágd bele magad :)
2011. okt. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát ez elég vicces szitu, de te tudod:D Ilyenrél se hallottam még, hogy 17éves lány 15éves fiúval...:D
2011. okt. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Idősebbnek néz ki a koránál,rám meg mindenki azt mondja hogy 2-3 évet simán letagadhatnék,már csak magasságomnál fogva is , ezzel tuti nem lenne gond:)
2011. okt. 21. 19:49
 7/13 anonim ***** válasza:

A legtöbb 9-es 15éves.

Az érettség pedig nem függ a kortól. Szerintem 24éves srác lehet sokkal érettlenebb, mint egy 16éves.

Ha nem hiszed, nézd meg mennyi baromságot csinálnak huszonévesek. :)

(a 14évesek nagyok akarnak lenni, ezért csinálják a hülyeségeket, míg a 24évesek meg azért, mert műt nagynak érzik maguk).

2011. okt. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
érdemes.
2011. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 DakotaDamon ***** válasza:

Nálunk is az van, hogy alapból őt is idősebbnek nézik, engem meg fiatalabbnak. És a magasságból sincs probléma, akár három magassarkút is felvehetnék egyszerre, még úgy is alacsonyabb lennék nála. :)

Meg különben is, ne az érdekeljen, hogy mások mit gondolnak, én is majdnem megszívtam ezzel, de végül a szívemre hallgattam. És képzeld, tömény boldogság lett a következménye.


"ma 19:44" voltam

2011. okt. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem gondolkoztál még azon hogy esetleg meg kellene ismerni, mielőtt járni kezdtek? Miért jártál az osztálytársaddal ha éretlen volt? ezt addig nem vetted észre?


Egyébként tényleg simán lehet normális érett srác, nem kell rögtön ráaggatni hogy tacskó.. :D

2011. okt. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!