Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvárjátok hogy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárjátok hogy a párotok feltöltsön rólatok (/vagy amin te is szerepelsz) képet közösségi portálokra?

Figyelt kérdés

a legtöbb 10en-20on éves "Elfacebookcentralizálodott" kis világa szerint "ami nincs facén, az nem létezik"

1 db ismerősöm sincs aki ne árasztaná el az üzenőfalat szerelme képeivel.


Én az ő helyében hatalmas kontrasztnak érzeném, hogy nem töltöttem fel semmit róla/rólunk, pedig már 2 éve együtt vagyunk.

Nem azért mert szégyelleném - a világ legszexibb pasasa - vagy nem szeretném. Egyszerűen nekem ez nem fontos. Nem is értem ezt a mániát :)

De most nem a társadalmi elvárásokat nézzük, hanem az ő szemszögét.


Tudom, hogy ez nem egy nagy probléma, csak közvéleményt-kutatok, hogy bennetek lenne-e egy kis tüske emiatt?


A válaszoktól függetlenül, maradok szerelmes-kép mentes facén. :)


2011. ápr. 4. 22:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Azért mindenesetre jól esik, hogy ha tölt fel rólam képet azzal, hogy milyen büszke rám.

23:15 voltam.

2011. ápr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
23:11 : Wat? Úgy néz ki, hogy nem fogtad fel a kérdést :D
2011. ápr. 4. 23:18
 13/20 anonim ***** válasza:

de ez az életetek.nagyon ratyi műsör.a neten éltek,pedig a földön kell.ha nem megy vmi az életben,akkor is a neten sírtok.fel sem fogjátok,mik történhetnek ilyenből.

mentek mind a napiszarra!XD

2011. ápr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

23:29: még mindig nem értem hogy hogy jön ez ide :D nem tudom milyen jogon beszélsz többesszám második személyben, de az "XD"-dből már minden világos:D


Én spec nem nézek tévét, mert minősíthetetlen ami ott megy és nem neten élem az életem.

Semmi olyan választ nem írt ide senki, amibe beleköthetnél. Egyszerűen csak troll vagy édesem.

2011. ápr. 4. 23:49
 15/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fontos, hogy van e kép rólunk vagy sem. Nekünk kell tudni mi van köztünk nem mindenki másnak. Szerintem.
2011. ápr. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem várom el, leszarom... :D Vannak közös bulifotóink, azok ki lettek dobálva facebookra és csá :D
2011. ápr. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Engem egyenesen idegesít, ha valaki olyan képeket tesz közzé, amin mondjuk csókolóznak.. f19
2011. ápr. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Én személy szerint nem vagyok fent egyetlen ilyen közösségi portálon sem; hogy a párom esetleg feltölt egy-egy közös képet, az az ő dolga, engem nem zavar vagy lelkesít különösebben.

20F

2011. ápr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

engem az zavart, hogy minden csajnak a párja nyilvános helyen a lányra mászik, meg nyalják falják egymást, buszon is, melóhelyen is, meg elmennek vacsizni, moziba, nyaralni, strandolni, sőt kirakják egymás képeit az oldalukra, vagy közös képet, a felirat is az hogy kicsim, szerelmem, komentekznek is a csajuk képe laá hogy gyönyörű vagy stb, meg kiírják hogy kapcsolatban, vagy házas. Párom viszont nem tett ki közösk épet, sőt nem is volt képeünk se gépen, se neten, se telefonon, se polcon, se albumba, sehol. Sőt háttere se voltam sose mobilon, pedig nekem ő volt a hátterem gépen is, meg iwiw re is tettem ki képet. sőt kiírtam hogy kapcsolatban. Az oké hogy nem ír ki semmit, de hogy fenn hagyja hogy egyedülálló az már zavart. Kiderült hogy csak ritkán van fenn, és nem szerkesztgette a profilját, azóta törölte magát myvipről is, iwiw ről is, facebookról is, szal nincs fenn közösségi portálokon. Nem szereti a magáról készült képeket, néha rólam csinált, de már nálam sincs kinn telefonon. Sőt új képei se nagyon vannak. De most csináltunk két képet, amin mindketten rajta vagyunk, és ez jó :)

Róla csak kiskori képek vannak, karácsonyi, osztálykép, a volt nőjével készült képeket isk idobta, törölte, cd n sncs meg, a tőle kapott dolgokat is kidobta, eladta, van egy pár kép amit az anyja elrakott egy dobozba, mert mégiscsak emlékek és nem szép kidobni, de azok a süljesztőben vannak. Egy két közös képük volt csak, a többi csoportos családi kép, amikor a csajnak ballagása volt. De az már vagy 4 meg 6 éves képek. Az első közös képük is az összejövetelük után jópár hónappal, vagy inkább évvel volt. Ő votl az első nője, kölcsönösen az elsők voltak egymásnak minden téren, de utána volt több kapcsolata is páromnak, igaz rövidek, de így alakult, már nem tartják a kapcsolatot, és előttem közvetlenül két és fél évig nem volt senkije, se szex, se kapcsolat, se csók semmi. Nem jár bulizni, nem jár sehová. De néha elmegyünk sétálni, és terveztük ha idén nem, de következő nyáron elmegyünk üdülni vonattal.

2011. ápr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Én max egyet-kettőt tennék fel, de egyáltalán nem várom el, hogy feltegyen rólam képeket. Ha pont megöleljük egymást (stb) és az egyik ismerősünk lefotózta és jól sikerült a kép akkor felteszem. De utálom azokat akik szinte minden nap feltesznek egy képet, amin ölelkeznek, csókolóznak stb. és oda írják, hogy 'szeretlek', 'imádlak' stb.
2015. júl. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!