Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindent későn fogok átélni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent későn fogok átélni, mikor mások már rég tapasztaltak lesznek? :/ 17/L

Figyelt kérdés
Még nem volt pasim. Ez még jól van, mostanában már nem is foglalkoztat. Megjegyzem még a csókon se vagyok túl.. Nemrég eszembe jutott unokatesóm aki 28 évesen házasodott, neki se volt komoly kapcsolata, max. 1-2hetes, de azok nem működtek..én nem szeretnék 30-hoz közeledve megházasodni. x) na megy gyereket is korábban szeretnék. már ha lesz valakim..
2011. ápr. 5. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Nem, ugyanis soha nem fogod átélni. 17 évesen már annyira le vagy maradva, hogy tíz hatványaival már ki se lehet fejezni, szóval jobb ha hazamész, vagy zárdába vonulsz, esetleg mindkettő. Hiszen mindenki tudja, hogy a boltban is csak tapasztalatért vehetsz kenyeret, ha még csókod sincs, max egy kis morzsát kaphatsz, ha elcsened a galamboktól.



Agyrém.

2011. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 TOMAtm ***** válasza:
100%
szerintem 17 évesen még azért kicsit fiatal vagy hozzá hogy ilyeneken szenvedj.iskola,érettségi aztán fősuli-egyetem közben találsz pasit ugyis amennyit csak akarsz.inkább később de jobb mint korábban de nagy csalódás legyen.szerintem ne légy ilyen depis hogy még várat magára a szerelem.jön a tavasz,biztos akad mostmár neked is egy rendes pasi.szal fel a fejjel :)
2011. ápr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Úgyhogy jobb ha már most 17 ÉVESEN, bevarrod a muffodat és elmész apácának!


Úristen b@sszus ébredj már fel a depresszióból ! 17 éves vagy még csak Jesszusom!

2011. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Ne figyelj az elsőre nincs értelme amit mond.


Lesz majd pasid nem kell izgulni.De ha lesz jelentkező akkor segíts neki hogy könnyebben menjen.És te is tartsd nyitva a szemed. ;)

2011. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jajj ne legyél ennyire gonosz. Szegény lány kétségbe van esve, ilyen ez a kamaszkor:) Semmi gond, ne izgulj, majd találkozol egy olyan fiúval, aki értékelni fogja, hogy 17-18 évesen nem vagy egy kiélt k...a. Addig is járj el sportolni, bulizni, vagy foglalkozz olyan dolgokkal, amiket szívesen csinálsz:)

Ügyesen, és hidd el előbb-utóbb megtalálod azt, akit vársz...

2011. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha elakarod veszíteni a szüzességed és akarsz csókolozni dobj levelet :)


18f

2011. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
az utolsó válaszolóé a gyakorikerdesek.hu év parasztja 2011es különdíja hiába van még csak április.
2011. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

De kedvesek itt egyesek... nem semmi. Én meg tudlak érteni. Mostanában mindenki belemegy inkább a leghülyébb kapcsolatba is, így tényleg elég fura, lassan ciki egyedül. Szerintem nem vagy lemaradva! Én mér csókolóztam, és? Most akkor beljebb vagyok? Jó bizonyos szempontból persze :) De ugyanúgy életem szerelmét keresem mint bármely földi halandó. Sőt a magam fajta sokkal többre értékeli az olyan lányokat mint te :P


17/f

2011. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Senki nem mondja, hogy tíz-húsz év után fogsz csak férjhez menni. Lehet, hogy a jövő héten megismerkedsz egy fiúval, két év múlva esküvő, három év múlva boldog, és fiatal kismama leszel. :)

Nem tudhatod, mit hoz a jövő.


Miért, azoknak a 17 éves lányoknak, akik itt szenvednek, mert belehalnak a szerelmi bánatba, megveri őket a barátjuk, nem tudják, hogy terhesek-e, éppen terhesek, és mennek abortuszra, vagy nem mentek, és most épp nyakig kotorásznak a kakis pelenkában, és azon szenvednek, meddig lesz elég a családi pótlék: nekik most jobb, hogy mindezt már most átélték, és nem 28 évesen?


:)

2011. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bakker, ti komolyan ennyire sötétek vagytok, hogy nem fogtok fel egy ekkora iróniát? Levegőt azért tudtok venni egyedül?


Első voltam...

2011. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!