Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom észrevenni, h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonnie15 kérdése:

Honnan tudom észrevenni, h a fiú akar vmit?

Figyelt kérdés
Régen, mikor egy suliba jártunk, külön órákon állandóan bámult, a folyóson a kedvenc dalomat dúdolta, utánamfütyült, kötöszködött. Aztán elment középsuliba, ez így megszakadt, de még most is sűrűn néz, de ha hozzám szól, akkor mindig vmi epéset mond, de mintha érdeklődő lenne. Mióta van ez a facebook őrület, ő is fent van. A barátnőimet bejelölte, meg mkit rajtam kívül, először azt hittem nem tudja,h fent vagyok. Aztán lájkolta az egyik hozzászólásomat, tehát észrevett , de nem jelölt be. Most van barátnője, de szinte le se szarják egymást. Mindig olyan incselkedően néz rám, és mintha zavarná az, ha nem szeretem azt, amit ő. Mi a franc ez? Tetszem neki, v mivan?
2011. ápr. 5. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínű hogy tetszel neki.

Jelöld be te őt és beszélgessetek.

2011. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát pl ezt a számot fogja hangosan dúdolni a közeledben.

Vagy ha szerencséd van még el is énekli neked!


http://www.youtube.com/watch?v=SA-p3S6-HGg


:P

2011. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:D
2011. ápr. 5. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!