Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A két KÉP között nagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A két KÉP között nagy a külömbség? Melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]


Kicsit bővebben is leírhatjátok a véleményeiteket.

Mindkét képen én vagyok, csak...


2011. ápr. 6. 11:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettő tetszik, talán az első kicsit jobban. Jobb a szög. Véleményem: durva jó csajszi vagy.
2011. ápr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Női szemmel inkább a pózon van külöNbség, a második sokkal felkínálkozósabb.

Mivel az egyik szinte felülről, a másik oldalról készült, méretbeli különbség talán nincs is.


Amúgy ez mire jó?

2011. ápr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Női szemmel az első szerintem szebb.
2011. ápr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Az első kép a jobb. És én sem rugdosnálak le magamról :))) Ezt veheted bóknak :)


Az első kép élesebb, és több látszik belőled. Illetve, ott az is átjött, hogy nagyon szép bőröd van. Nekem amúgy is bejön az alkatod úgy hogy nem tudok objektív kritikát adni.

Hát ez a véleményem.

2011. ápr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

az első egy oldalról fotózott beállított kép újságokba előnyösebb mert valamilyen szinten erotikusabb és könyebb kezelni ha esetleg van valamilyen hiba.


a másik az egy felülről fotózott kép inkább ilyen lesifotó hangulata van hogy feküdtél az ágyon egy szál fehérneműbe laptopoztál valaki odament feléd és elcsattintotta


Egyébként szép popsi :D

2011. ápr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert a két kép elkészülte között felszedtem jó pár kilót.
2011. ápr. 6. 11:38
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
még így is jó a tested akkor meg tök mindegy :D hidd el a férfiak 90% nem az 50kilo vasággyal modell nők jönnek be hanem akinek jól bele lehet markolni a hátsójába:D
2011. ápr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Én nem olvastam el a hozzászólásokat, először a képeket néztem meg és nekem az jutott eszembe, hogy igen, híztál valamennyit. Bár lehet csak azért, mert velem is így volt és erről kapásból az jutott eszembe. :)

De amúgy szerintem is csinos vagy nagyon!

2011. ápr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
Nekem a második jobban tetszik de alapból is jobban szeretem a teltebb lányokat mint a vékonyakat !
2011. ápr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon szép.
2011. ápr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!