Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A két KÉP között nagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A két KÉP között nagy a külömbség? Melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]


Kicsit bővebben is leírhatjátok a véleményeiteket.

Mindkét képen én vagyok, csak...


2011. ápr. 6. 11:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Nemvagyok biztos benne hogy jól látom, de mintha a bikinis képen (vagy fehér alsónemű) picivel vékonyabb lennél, és időben máskor készült volna a két kép, javíts ki ha tévedek.

Egyébként nekem mindkettő tetszik, szép ápolt a bőröd és jó alakod van.

2011. ápr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
46%
Az elsőn egyértelműen vékonyabb vagy. Ot még majdnem tetszel is, bár nekem alapjában véve a vékonyabb lányok jönnek be de az első képen még lenne az a mennyiségű alkohol h aztmondjam oké. A másodikkal már más a helyzet, főleg a combod nagyon vastag:S
2011. ápr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
66%
Elsőnél talán betolnám a brét, a másodiknál nem :D
2011. ápr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Lány vagyok,de nekem nem tetszik egyik sem,szerintem a pózzal van gond,mert ha nyújtva van az ember lába akkor a popsi laposabbnak tűnik, ilyen estben jobb ha teljesen oldat vagy és nem félig hason.Amúgy nem vészes.
2011. ápr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Az egyiken barna vagy,a másikon fehér.Nekem mindkettő tetszik,barnulj le.
2011. ápr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Az első kép jobb, azon formásabbnak tűnsz. 30F
2011. ápr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Kisherceg85 válasza:
Első messze jobb... persze lehet arcra meg bűn ronda ....
2011. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Az első kép még csak-csak elmegy,

de a második már nagyon fóka.

2011. ápr. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
50%
Aha....jah.... érdekes.....mindenki berakná, tök mind1 melyik képet vesszük alapul....de mindenki válogat.....mintha megtehetné......szart se ér az internet...
2011. ápr. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Az első ezerszer jobb - szinte tökéletes. Sajnálhatod, hogy elvesztetted azt az alakot:s próbálj meg újra olyan lenni, ez a második hááát... nem a legjobb. és ha még tovább romlik. de ez nem bántás, mert az első tényleg nagyon szép:) figyelj oda magadra! ne pazarold el a jó adottságaid ..!
2011. ápr. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!