Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire helyes ill....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire helyes ill. normális? A volt barátommal 6hónapja szakítottunk, békében váltunk el, haverok maradtunk. Mostanában jött hozzám filmeket másolni magának és nekem is.

Figyelt kérdés

Tegnap este valahogy úgy alakult, hogy pettingeltünk, de szex nem volt...

Neki elvileg "barátnője" van, amit utólag mondott el :P de úgy, hogy rákérdeztem, milyen volt a múlt heti randi. Mondta, hogy a "barátnője" eléggé furcsa belsőleg, ( külsőleg szép lány ) és nem is igazán akart barátnőt, de azért ad egy esélyt neki...

Mi 8hónapot jártunk, mennyire helyes ez?

Nem akarok ebből rendszert csinálni, csak jól esett és kívántuk egymást...

Egyébként nagyon jól elbeszélgetünk, nekem teljesen olyan, mintha a bátyám lenne ( azt a "kis" dolgot leszámítva ), mindenről tudunk beszélni, ismerem a mozdulatait, mindent..


2009. febr. 28. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes helyzet...Ha igazán szerettétek egymást a 8 hónap alatt és még ne felejtettétek el egymást..előfordul az ilyesmi.Talán én is hasonlóképpen cselekedtem volna..a régi kísértések:)
2009. febr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sztem teljesen jól van ez így ....

Ha jól esik, csináljátok csak ...

2009. febr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet, hogy ő (ha még magának sem vallja be), szerelmes beléd. Erre utal az is, ahogy a másik lányról nyilatkozott. Ha ez így van, te pedig tényleg testvéredként tekintesz rá, akkor a "kis kalandotoknak" nem szabad folytatódnia.

Ha viszont ő is csak testileg vágyik rád, akkor hajrá :) Hát igen, a szex az exel... nagy kísértés :)

De szerintem inkább szakítson a barátnőjével (akkor is, ha csak a testiség miatt vagytok együtt), két egyedülállő fél azt csinál, amit akar. :)

2009. febr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

sztem helyes, mindaddig, míg nem akar a másik lánytól semmit, és neked sincs más. Vagyis ha ezután szakítanak, vagy megmondja a másik lánynak, h neki mégsem pálya a dolog, akkor sztem ti ketten is bátran kezdhettek egymással bármit, ami a kapcsolatotokba belefér. De a másik lánnyal szemben nem fair, h veled elhancúrozik (mert azért ez még szex a javából, akárhogyis nem volt aktus...), és utána meg megy hozzá...

Az lenne a tisztességes, ha a másik lányt elküldené, vagy ha ti ketten nem folytatnátok ezt a dolgot...

2009. febr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, igazatok van! Köszönöm szépen!


Szerelmesnek nem hiszem, hogy szerelmes... Nem tudom... de nem valószínű, hiszen akkor, szerintem elmondaná, hogy akarna többet, bár eléggé titokzatos :)


Köszönöm a válaszokat! :)

2009. febr. 28. 18:56
 6/7 anonim válasza:
100%

szia!

Velem is ilyen volt...szakítottunk aztán feljárkált.....ittaludt amikor senki sem volt itthon....szex....szal nagyon jó volt.aztán szeretett volna összejönni velem és most 1 év 3 hónapja járunk :)

2009. febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ohh, de jó Nektek! :) Gratulálok!


Ti előtte mennyi időt voltatok együtt és miért szakítottatok? Remélem nem vagyok nagyon indiszkrét... :)

2009. febr. 28. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!