Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem rég szakítottunk barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég szakítottunk barátommal, és nagyon rágörcsöltem a dologra, kikészítem magam. Hogy tudnám elfeledni? Lent a többi.

Figyelt kérdés

Folyton rá gondolok,magamat hibáztatom,gondolkozok mi lett elrontva,próbálom helyrehozni,nem megy...

Nem tudok aludni,sírok,kattogok,ahogy meglátom rosszul leszek,főleg mert most egy másik lánnyal viselkedik úgy mint amilyen velem volt..Nagyon rossz érzés,teljesen kikészítem magam már 3 hónapja....:/

Segítsetek kérlek! 17/L


2011. júl. 21. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:

sajnos ez sok lánnyal előfordul, hogyha rossz pasit fognak ki maguknak. biztos, hogy nem te vagy a hibás, ne hibáztasd magad!!! velem is előfordult ez már sokszor.

ha írsz priviben, tudok jó ötleteket adni neked! :) ezek beváltak nekem. :)

2011. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ne csináld ezt magaddal. tapasztalatból mondom. Egy teljesen évig emésztettem magam.Másfél év után szakítottunk. Rémálom volt minden nap nélküle és szinte minden nap sírva aludtam el. Szörnyű volt..ne ess az én hibámba..borzalmas volt ez az egy év de utána újra összejöttünk a barátommal:) és már egy éve újra együtt vagyunk és minden a legnagyobb rendben:) utólag jöttem rá hogy semmi értelme nem volt ennek a szenvedésnek hiszen ha a összetartozunk úgyis kikötünk egymás mellett, ha nem akkor meg jobb így és csak élvezni kell az életet.Nekem szerencsém volt, remélem neked is az lesz:) Próbáld meg élvezni az életet és nem agyalni a történteken és jobb lesz:D
2011. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!