Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bántsak meg egy férfit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bántsak meg egy férfit? Sokat beszélünk neten és mindig olyan bunkó velem, ilyen a stílusa. De én sosem tudok olyan kis csipkelődős lenni vele, miket irjak vagy célozzak felé hogy kapjon a fejéhez?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha olyan bunkó akkor mi a kóchengeres f*sznak beszélgetsz vele?
2011. ápr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mond neki , hogy csúnya !
2011. ápr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tényleg,akkor minek beszélgetsz vele ha bunkó?XD én is ismrek sok olyan embert,nem tudom hogy a gcbe tudnak olyanok lenni,de én csúnyákat szoktam nekik mondani ha már húzzák az agyam xDD
2011. ápr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt kifejthettem volna jobban is!Ő olyan beszólogatós de nem komoly szörnyű dolgokat mond ő ezt humorból csinálja,de szeretnék énis vele igy csipkelődni.
2011. ápr. 6. 17:32
 5/6 anonim ***** válasza:
mond neki , hogy csúnya !
2011. ápr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

hát ha ismered személyesen is..akkor ott vágj neki vissza ahol szerinted fáj neki..

ha még nem ismered mondd neki,pl.kinek csobogsz kis patak..

vagy :jaj,te olyan szép vagy ,hogy hét üres faluban sincs párod..ezek nem olyan sértőek de lehet hogy meglepődik rajtuk,csak finoman,ha továbbra is beszólogat,ne foglalkozz vele,közöld vele,ha nem tud nem bunkózni akkor kopjon le rólad,ilyen emberkével felesleges kapcsolatot tartani!!de te tudod,neked mennyit ér,ha neked jó az hogy veled folyamatosan bunkóznak viseld csak tovább!!ne feledd,sokan viccesen mondják meg az igaz véleményüket rólad!

2011. ápr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!