Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Taszító vagy pedig férfias?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taszító vagy pedig férfias?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerintetek egy férfi mellkasán a szőr férfias vagy inkább taszító, érdemes borotválni vagy inkább nem?

Kort is írjatok


2011. ápr. 6. 17:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
férfias
2011. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
attól függ mennyi szőr :DD ha kevéske akkor jó :) bár én jobban bejön a borotvált
2011. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem taszító de szerintem érdemes borotválni kivéve ha nagyon kevés van! Ha nagyon szőrős érdemes lehet.
2011. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Az függ az egész megjelenéstől. Egy vékonyka, girnyó, kicsit gyerekes külsejűn inkább nevetséges.
2011. ápr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Kingaa1 ***** válasza:
100%
Az én barátom szőrös és néha mikor beszélgetünk az ágyban, azzal vagyok el:) Engem kifejezetten irritálna ha teljesen eltüntetné...
2011. ápr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem már megint a fingásról lesz szó:D

Férfias.

2011. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Én is férfiasnak hiszem csak kicsit elkezdtem ebben kételkedni mert úgy tűnik hogy a tini lányoknak nem igazán jön be:D
2011. ápr. 6. 18:03
 8/25 anonim ***** válasza:

Megmondom neked őszintén, engem taszít ha egy férfinak nagyon szőrös a mellkasa. Ha csak kevés szőr van és az is rövid az nem baj, az még szexis is lehet, de ha már fürtökbe göndörödik, az olyan... marhára nem bejövős. De az még ennél is jobban elborzaszt, ha valakinek még a háta is szőrös...

20L

2011. ápr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

17.47 vagyok

Nem írtam oda, 20 éves vagyok (nem tini:D) A 15-6-7 éves korosztály lehet fennakadva a szőrös mellkason. Nekem a tejesen csupasz túl kisfiús, pont ez az hogy nem férfias, de hát a mai tiniknek nem is az kell..enyhén el vannak torzulva, hatalmasak az igények, nemcsoda hogy ott tartanak mindkét nem képviselői, ahol, lassan már nem lehet megkülönböztetni se hogy ki fiú, ki lány...

Te hány éves vagy?

2011. ápr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
nembaj ha a mellkas szőrös, csak a hát ne legyen az! :O
2011. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!