Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjen egy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjen egy egy fiú hogy magáért kiálló, "férfias" ember legyen belőle, akire buknak a nők?

Figyelt kérdés
Mik azok a viselkedési normák egy férfiban, amiért bolondulnak a nők? Szeretnék még férfiasabban viselkedni, hogy szeressenek a csajok!
2011. okt. 9. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hat :D az ahelyzet, hogy ez lany fuggo. de sokaknak bejon az, hogy meg tudsz minket nevettetni, erdekes vagy, mindig tudsz ujat mondani, bokolni se art neha ;), de ez a te vagy szivem kuglofjanak egyetlen mazsolaja filingu szovegeket hagyd, mert nagyon nyalas :D persze van az a helyzet, amikor vicces. szoval: legyel poenkodos, de ha nem megy ne eroltesd, mert az nagyon rossz. es ne kezeld a lanyokat ugy, mintha a haverjaid lennenek, mert az nagyon rossz erzes a mi reszunkrol...
2011. okt. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mindegy, csak ne legyen csúnya.
2011. okt. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
legyél jó fej ;)
2011. okt. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elsohoz lenne 1 kerdesem, csak a kivancsisag kedveert.


Azt irtad ne kezeljuk ugy a lanyokat mintha haverok lennenek... Itt mire gondolsz pontosan, es miert rossz erzes?

2011. okt. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lisette_ válasza:

ez már eg yjó pont hogy férfias akarsz lenni.

de ezt nem lehet tanulni, vagy olyan vagy vagy nem!

2011. okt. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az első jókat írt.

Nekem fontos, hogy laza és humoros legyen a srác, ne feszengjen azért, mert lánnyal beszélget. Legyen határozott, udvarias és figyelmes, valamint úgy is nézzen ki, mint egy férfi. Szóval nálam pl. előnyös, ha egy fiú nem szőrteleníti a lábát, karját, hasát, mellkasát; ha kicsit izmos, sportos alkatú és sugárzik belőle a férfiasság, szóval, érzem, hogyha netalántán baj lenne, ő megtudna védeni. Persze nem úgy, hogy a másik fél 8 napon túl gyógyuló sérülést kap. :)


Ami nekem nagyon fontos, az a kisugárzás. Itt rögtön el lehet dönteni nagy valószínűséggel, hogy férfias-e az illető.

16/L

2011. okt. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"hat :D az ahelyzet, hogy ez lany fuggo. de sokaknak bejon az, hogy meg tudsz minket nevettetni, erdekes vagy, mindig tudsz ujat mondani, bokolni se art neha ;), de ez a te vagy szivem kuglofjanak egyetlen mazsolaja filingu szovegeket hagyd, mert nagyon nyalas :D persze van az a helyzet, amikor vicces. szoval: legyel poenkodos, de ha nem megy ne eroltesd, mert az nagyon rossz. es ne kezeld a lanyokat ugy, mintha a haverjaid lennenek, mert az nagyon rossz erzes a mi reszunkrol..."



mennyi elvárásotok van. o.O

bókoljon a fac,ha vices pali kel,cumizdle dzsim kerrit,

ha szófosógép kel,meny feleségül csernushoz.Tőlem ezt nemkapodmeg az biztos,nehogymár kinyaljam a pi..ád.

2011. okt. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Az első jókat írt.

Nekem fontos, hogy laza és humoros legyen a srác, ne feszengjen azért, mert lánnyal beszélget. Legyen határozott, udvarias és figyelmes, valamint úgy is nézzen ki, mint egy férfi. Szóval nálam pl. előnyös, ha egy fiú nem szőrteleníti a lábát, karját, hasát, mellkasát; ha kicsit izmos, sportos alkatú és sugárzik belőle a férfiasság, szóval, érzem, hogyha netalántán baj lenne, ő megtudna védeni. Persze nem úgy, hogy a másik fél 8 napon túl gyógyuló sérülést kap. :)


Ami nekem nagyon fontos, az a kisugárzás. Itt rögtön el lehet dönteni nagy valószínűséggel, hogy férfias-e az illető.

16/L"



nekem nemszőrös a melkassom,se a talpam,se a tenyerem,akor én nemvagyok igazi férfi?kiütöm faterod,utána válaszolj. :)

2011. okt. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!