Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szeret o meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szeret o meg engem? Elveszithetem?

Figyelt kérdés
Fel eve vagyunk eggyutt a parommal!Szuper volt minden igaz mindjart az elejetol komolyra fordult ez az egesz!!Nagyon szeretem ot!Ugy ket hete elbeszelgettunk es azt mondta,h mar nem erez ugy mint az elejen,de nemakar elveszteni,mert kellek neki,csak hadjak egy kis idot mig tisztazza az erzeseit!!Tudom,h nem csal meg,csak rajottem,h az exe kezd beprobalkozni nala!Tudom,h neki nem kell,mert fiatal a csaj es hat ez csak egy futo dologvolt a parom reszerol!!!Es ez nagyon idegesit engem!Parom nagyon rendes ember,nemmondhatok ra rosszat!Csak most felek nagyon felek!!:((
2011. ápr. 7. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy ahányszor olyat hallok, hogy már az elején komolyra fordult az egész, annak semmi jó vége nem lesz? Én most szakítottam a párommal fél év után, és nálunk is úgy jött, mint a futótűz a szerelem érzés. De úgy el is ment! :( Hát.. ha szereted, biztos félsz, de vannak megmagyarázhatatlan dolgok, lehet elmúlt felőle az érzés. Ez ellen nincs mit tenni! De azért amíg nem biztos, hogy elhagy, ne szomorkodj!
2011. ápr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom!!Kedves vagy!!:)De olyan nehez!Gondolom te is nagyon nehezen veszelted at,es megmenteni mar ti sem tudtatok?Nalam semmi problema nemvolna,mivel ha eggyutt vagyunk szuper minden,csak jonnek ezek a szurke hetkoznapok!:(Es hat az a masik lany se hagy nyugodni:(
2011. ápr. 7. 12:46
 3/5 anonim ***** válasza:

A párommal 3 éve vagyunk együtt, és már 2. "randi" azaz két nap után összeköltöztünk. Még a mai napig minden rendben van, még mindig ugyan úgy szeretjük egymást, mint az elején!

Lehet hogy csak a véletlen műve volt, de mi teljesen egy hullámhosszon vagyunk minden értelemben. A 3 év alatt hihetetlen mások számára, de egyszer nem veszekedtünk.

Ha el akar hagyni, el is fog. DE Ha nem erőszakoskodsz /követed, ellenőrzöd, faggatod, ha nem vagy ilyen sorry/ akkor idővel helyrerakja az érzéseit. Lehet hogy elhagy, de még mindig jobb így elválni, mint hogy haraggal és utálattal.

2011. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Hát, szenvedek, de én voltam a hülye! Én hagytam ott. És most már bánom! De lehet csak azért bánom, mert így olyan üres minden! Tényleg nem passzoltunk, sokat vitáztunk, de nem veszekedtünk soha! Meg nagyon féltékeny volt. legalább a pasid átgondolja a dolgokat, de én idegemben hagytam ott, és most már nem lehet visszacsinálni! Úgyhogy ezt kell szeretnem :)
2011. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2barbara2-Nektek gratulalok es hosszan tarto boldogsagot kivanok!!:))Es koszonom valaszod!!Megis fogadom!!

Kedves elso valaszolo!!Nagyon sajnalom a helyzeted!!Lehet en is nemsokara megtapasztalom,lehet nem!!Remelem mihamarabb jobban leszel es megtalalod a boldogsagot!!

Megegyszer koszonom nektek!!!!

2011. ápr. 7. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!