Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legextrémebb kalando...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legextrémebb kalandotok? Kort írjatok

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gimis voltam még, és a volt általános iskolámba mentünk segíteni a tanároknak mert táboroztattak gyerekeket a Balcsinál. Az akkori barátnőmmel érkeztünk a táborba, és sajnálattal hallottuk, hogy nem aludhatunk egy sátorba. Engem fiús sátorba szállásoltak, őt meg lányok közé. Akkor már egy ideje éltünk szexuális életet a csajommal úgy-hogy 2-3 nap után kezdett a dolog hiányozni mindkettőnknek. Nem igazán tudtuk, hogy oldjuk meg a dolgot.

Általában mi vittük be a kölyköket a vízbe amíg a tanárok kint sütkéreztek, és itt jött a megoldás. A sekély részbe lehettünk csak, nehogy a csírák megfulladjanak. Na, itt leültem az iszapba a csajom meg az ölembe. Persze a bré rögtön kiugrott a rövidnaci szárán...tanga félre...bré a helyére, körülöttünk önfeledt fürdőzők mi meg...Mondjuk önfeledt kefélések így nem voltak de azért elég izgi volt, meg jobb mint a semmi. Azt még ide írom, hogy a nyaralás után kisebb gombatenyészetet kellett magunkból kiírtani. Ne csináld ha nem muszály!

2011. ápr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Egyszer két napig nem rejszoltam, hú kemény volt...
2011. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
pff vazze sorolhatnam,de nincs kedvem regényt írni.
2011. ápr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egyszer én a barátnőm és a családjával lementünk horvátországra. Tök jó örültünk meg minden, amíg megtudtuk, hogy a nyaralóban csak egy szoba van négyünknek. Na akkor jött az, hogy hogy jön így össze a szex. Kigondoltuk hogy egyik este lemegyünk a partra, azt hittük, hogy nincs hideg. De mégis. Jólvan, akkor menjünk, vissza a hotelbe, és a mosdóban akartuk, de elfelejtettük bezárni az ajtót így éjjel az apja benyitott.. nagyon álmos lehetett és reggel azt mondtuk hogy csak álmodta.. Látszólag elhitte.. F/15 voltam..
2011. ápr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

15 éves koromban volt.A mai napig színtisztán emlékszem.

Jöttem haza az iskolából a barátnőmmel és kész voltunk a nagy pillanatra mikor szexuális kapcsolatba lépünk.

Tudtam hogy nincs otthon senki mert a szüleim elmentek aznap vidékre.

Romantikáztunk csókolóztunk és belekezdtünk.Olyan fél óra múlva kulcszörgést hallottam. Kinéztem és láttam hogy haza jöttek a szüleim ( mint később megtudtam mert csak később indulnak) de mivel francia konyhás a lakásunk valahova el kellett bújnunk . Így hát mivel nem akartunk kínos szituációba lépni a szüleimmel ezért az ágynemű tartóban folytattuk.Szerencsére nem vették észre,hogy itthon vagyunk.De azóta szereztem új szobát,és mindig ügyelek ,hogy ne legyen semmi az ágyneműtartóban.Amúgy ha nem muszáj ne próbáljátok ki mert azóta is ott van a nyoma az arcomon amit az ágyneműtartó rugója okozott meg különben is könyörgöm egy francia ágynak milyen kicsi az ágyneműtartója. Bocs a szóismétlésért remélem nem adtam senkinek ötletet.

Üdv: Akkerman

2011. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a strandon volt a legextrémebb. Ketten voltunk a barátnőmmel a strandon, mindketten 17 éves tini csajok voltunk. Ültünk a fűben, éppen ebédeltünk és vártuk mindketten a pasijainkat akik csak később csatlakoztak hozzánk (diákmunkán dolgoztak, mi meg már délelőtt kimentünk, hogy napozhassunk). Azzal poénkodtunk, hogy ha nem jönnek akkor este egymást kell kielégítenünk... aztán a poénkodásból az lett, hogy amíg ette a lángosát addig csak poénból odatettem a lábam az ő lábai közé és a nagylábujjammal elkezdtem a csiklóját izgatni fürdőrucin keresztül kb 2-3 másodpercen keresztül. Aztán csak vigyorogtunk egymásra és a lángosozás után visszaindultunk a medencéhez, de berántott az egyik kabinba ahol benyúlt a bugyimba és izgatni kezdett, nekem ez pedig annyira jól esett, hogy viszonoztam. Mivel mindkettőnknek ez volt az első leszbi kaland és hihetetlen izgató volt, ezért szerintem 1 percen belül mindketten elmentünk. Aztán még fél órával később a medencében egymás mellett ülve még eljátszottuk ezt újra, akkor is kb 1-2 percen belül volt orgazmusunk mindkettőnknek.


Azóta még volt pár leszbi kalandom, de CSAK VELE és soha nem fogok más lánnyal együtt lenni, meg amúgy is alapvetően inkább a pasikat szeretem! Ennek ellenére a legelső volt a legextrémebb és legizgatóbb. Nagyon durva volt!


23/L

2011. ápr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!