Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondolnátok arról a pasiról, aki átadja nektek a helyet a buszon?

Figyelt kérdés

Ma utaztam, én ültem, az álló utasok szinte egymást érték, mire egy csaj megállt mellettem, és ott sóhajtozott, meg egy kicsit látszott is rajta, hogy fáradt volt, de nem adtam át neki a helyet,mert szinte akárhányszor udvarias voltam, mindíg megkaptam , hogy "hű, de rendes vagyok...!" egy flegma fejjel kombinálva, vagy meg sem köszönték...

Szóval nem adtam neki át a helyet, amolyan "lesz@rom, mit gondol" kedvembe voltam.

Na, az lenne a kérdésem, hogy mit gondolnátok arról, ha egy pasi átadná nektek a helyet?? Amúgy komolyan mondom, egy kicsit kínosan éreztem magam...Ő áll, én meg ülök, na mind 1.


Kort is, köszi

18/F


2011. ápr. 7. 16:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nagyon aranyos gesztus! én biztos, hogy megköszönném. Egyébként nem olyan természetes dolog, hogy a fiú átadja a lánynak, esetleg idősebbeknek, szóval nem is várom el, de ha már van olyan kedves egy fiú, hogy átadja... Nekem szimpatikus lenne!
2011. ápr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
maradj csak, az öledben is elférek! ;)
2011. ápr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Nekem is szimpatikus lenne. Néha átadják, mindig megköszönöm, de ne rombolja a kedved az, aki nem köszöni meg!! nem érdemes ezért lemondani arról, hogy kedves srác légy. :)Amúgy abszolút értelek. Nekem mindig ez van az öregekkel. Általában átadom a helyem, de néha nekem is ilyen "leszarom, nem érdekel" hangulatom van... nem tudom miért. :D

De ez tényleg kedves gesztus. Egyáltalán nem elvárandó (nem olyan, mint az idősekkel), de mondjuk ha látod vkin, hogy fáradt, rosszul van, akkor nagyon rendes dolog tud lenni. :)

2011. ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Hát néha én is így érzem magam... Persze ritkán fordul elő hogy átadnám a helyem, mert nem mindenki reagál ám pozitívan az ilyesmire...
2011. ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam elfogadni. Úgy vagyok vele, hogy semmivel sem vagyok gyengébb vagy bármi ami miatt át kellene adniuk a helyet, és öreg sem vagyok. A tisztelet nem itt kezdődik.

Persze aranyos, aki még tartja ezt, szóval becsülöm, aki felajánlja, de nem fogadom el.

2011. ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Nekem egy lány adta át a helyet. Vagyis elmentem a busz hátuljába, a leghátuljába és bebuktam mert mindenhova raktak melléjük táskát. Egy lány felé fordultam, A lánynak nem is szóltam, elvette a cuccát, megköszöntem, aranyos volt. De nem is kezdeményeztem, mert van barátnőm. 19F
2011. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lenne a normális, ha átadod és ő ezt természetes, kedves gesztusnak fogná fel. De hát ez nem divat. Sajnos. Egyébként én mindig átadom a helyemet, idősebbeknek, gyerekeseknek, nőknek és lányoknak. Az ajtón is előre engedem őket. Mondtak is rám ezt-azt, de én így vagyok "nyugodt".



25/F

2011. ápr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

en adtam at egyszer ketszer ....de kezdek affele hajlani ,hogy minek .... egyre jobban ugy erszem , hogy huje liba sem erdemli meg , ....kezdem banni , hogy nem olyan a felfogssom , hogy csak egy jukkent tekinsek a lnyokra bannom az elvesztegetet idot amit egy normalis kapcsolat kialakitasara fecsereltem..........

-milyen dolog az ha beszelni szeretnel valakivl az meg se szo se beszed elforfitja a fejet legfeljebb oda dob egy szot es arreblep ......

22f meg nem volt baranom

2011. ápr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
jahh kort... 1. voltam és 19 :)
2011. ápr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Elsősorban mindenképp megköszönném, de valószínűleg nem fogadnám el, kivéve ha nagyon szimpatikus és látszik, hogy nincs semmi hátsó szándéka. Mindenesetre eléggé ritka dolog.
2011. ápr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!