Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy olyan pasiról, aki 37 éves,4 éves kapcsolata után elvált és csak a felesége volt az egyetlen nő az életében?

Figyelt kérdés
Szeret és velem akar lenni, én is szeretem, de beijedtem, mikor ezt megtudtam. Hülye vagyok és inkább örülnöm kéne? 28L
2010. ápr. 21. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
37 éves, elvált, és csak a felesége volt az egyetlen nő az életében. Ezt gondolom róla.
2010. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi sokat segítettél :))

lehet, nem voltam elég konkrét, szóval gyors fejszámolás után kiderül, hogy 33 évesen még szűz volt és ez engem meghökkent és megijeszt

tényleg így utólag visszaolvasva elég béna lett ez a kérdés, bocs

2010. ápr. 21. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Lehet túlságosan félénk volt. (De azért kicsit fura, de nem baj.)
2010. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy aszexuális. Vagy túl félénk, esetleg nem büszke a férfiasságára. Vagy valamilyen nemi betegsége van. Szóval akármi lehet gyakorlatilag.
2010. ápr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A beszélgetéseinkből meg az jött le, hogy mindent tud arról, hogy mi kell egy nőnek, mindent tud a lélekről, a szexről, álmaim pasija. Aztán jött a döbbenet, hogy lehet, hogy csak "elméleti szakember".

Persze adok a dolognak esélyt, mert nagyon beleestem, csak nem tudtam hova tenni ezt a dolgot.

köszönöm hogy válaszoltatok

2010. ápr. 21. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!