Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavarja ez a fiúkat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarja ez a fiúkat, srácokat, férfiakat?

Figyelt kérdés

Ha egy lány arcán, homlokán 1,5*1,5ös anyajegy van?

18 éves vagyok és nem is tudom, nem szégyellem, sőt nekem tetszik is, de félek, h emiatt nem kellek senkinek. Vagyis, nem is tudom? Mit gondolhat erről egy 19-20 éves srác?


2011. ápr. 7. 18:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
kell az oda :)
2011. ápr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

szedesd le!

nekem van egy ismerősöm akinek a szája mellett van, nekem eléggé visszataszító, pedig szép arca lenne

2011. ápr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

előző vagyok, ha hajaddal takarni tudod/nem rontja el az arcodat (ha neked tetszik) akkor nem kell leszedetni:)

am is kockázatos is lehet a beavatkozás

2011. ápr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

szerintem lehet,h vkinek pont ez fog először megtetszeni rajtad:D

ha téged nem zavar,akkor másokat sem igen fog!

én mindig vonzónak,szexinek találtam az anyajegyeket egy fiú arcán,vagy hegeket,forradásokat egyéb testrészein,szerintem pasiban is van ilyen,akinek tetszenek az anyajegyek:)

ha vkinek egyébként megtetszel,szerintem nem emiatt nem fog kezdeményezni,de ha mégis,akkor csak jól jársz,mert ha már eltántorítja egy anyajegy,akkor mi lesz,ha jönnek a problémák?

Ne aggódj emiatt!:)

20/L

2011. ápr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!