Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki érti a férfiakat? Ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érti a férfiakat? Ezt komolyan gondolta, vagy most mi ez?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy tetszik egy srác, de van barátnője sajnos, viszont egy buliban smároltunk..nem történt több, bár ő akarta, de nem hagytam neki semmit!

Erre, most azt hallom vissza, hogy szerinte könnyen kapható vagyok. Komolyan, nem tudom megérteni..ott fűzött, hogy lefektessen úgy hogy barátnője van! Ráadásul, aznap este egy csomó csajt lepattintott azzal a szöveggel, hogy van csaja. Pedig bármelyiktől megkaphatta volna azt, amit tudott, hogy tőlem nem fog. Tehát csak smároltunk..és most ezt kapom vissza..pedig keresni is akartam mert igazán megtetszett , annak ellenére, hogy foglalt:/


2011. okt. 28. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

A helyes kérdés ezesetben így hangzik:

Ki érti a hülyéket?

2011. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Meg akart húzni ennyi !!
2011. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ki érti a lányokat? Van a csávónak csaja és még mondta is neked de te smárolsz vele?Nemcsoda hogyha azt mondja hogy könnyen kapható vagy.
2011. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kell neked smárolni minden sráccal aki bókolgat neked...
2011. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenkivel?...Na mindegy, elvégre nem várhatom el tőletek, hogy ismerjetek, és tudjátok milyen vagyok. Igen, tudtam, hogy van barátnője...de mivel nekem is bejött a srác, így pár órás győzködés után smároltam vele...aztaaa..most kövezettek meg szerintem. Csak,azért támadni nem kéne..
2011. okt. 28. 21:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak megnyugtatlak, h van ennél rosszabb!Miután engem a srác 1 évig győzködött, mire kezdtem volna vele vmit(sajna megszerettem), és kiderül, h van bnője és nem csak engem fűzött, meg nem is 1-2-t...:) nah?
2011. okt. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Válaszolni senki sem tudott.

Az a baja a srácnak, hogy nem fektetett meg. Ez a sértettsége. Nem valami érett.

2011. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!