Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi van? Ki tetszik neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? Ki tetszik neki?

Figyelt kérdés

Én egy kicsit csendes, de a aktív tagja vagyok az osztálynak! Szóval nem vagyok kuka fajta, de ha nem muszáj nem sértek meg embereket a hülye beszólásaimmal.


Van egy "csöppet idegesítő" osztálytársnőm. általános tulajdonsága, hogy a semmiben is megbotlik. Viszont (az én szemszögemből) az osztály minden fiújára rárepül.

Csak éljen és mozogjon!!!


Ez engem nagyon idegesít, mert az egyik srác nagyon tetszik, sokszor szemezünk és láttam, hogy többször is engem bámul. Nagyon aranyos jóképű izmos fiú, de nem tudom, hogyan fejezzem ki amit érzek. A legnagyobb probléma pedig, hogy ha tetszem is neki egyikünk sem mer lépni.


Hab a tortán, hogy a lány még ezzerel teper nála (szerintem)

És a szép még benne az, hogy a lány a barátnőmnek vallja magát.


Segítsetek!

A fiúnak ki jön be jobban? Vagy mit tegyek , hogy leszereljem a csajt?


Főleg fiúk válaszát várom.


Köszi.

Lili


2011. ápr. 7. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocsi nem vgyok fiú, de szerintem elég egyszerű a szitu. Figyeld a reakcióit, amikor a csaj rászáll, ha azt látod, hogy örül a társaságának, jól elvan vele, szemez vele is, akkor ő is bejön neki. Ha azt látod, hogy terhes neki a társasága és próbálja kerülni, akkor nyilván nem kellene neki. A csaj meg szerintem nem gátolhat meg abban, hogy legyen köztetek valami, az osztálytársad minden nap találkoztok, van közös téma (akár a tanulás, stb...) szóval állj a sarkadra, ha ő nem mer lépni.
2011. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kor?

am adj jeleket a srácnak, pl kacérkodj, bámuld, szemezz vele, esetleg kacsincs, de úgy hogy senki se lássa....

csak ügyesen no para.

2011. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézz eurosportot... ott is van sok aranyos jó képű izmos! fiú :P Ha neked csak ezért kell, és semmi mást nem tudsz felsorolni, akkor úgy sem lesz belőle semmi. Ha más okod is van, akkor meg bátorítsd kicsit, biztos be jössz neki.
2011. ápr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

14 évesek vagyunk.

nem csak azért tetszik,mert jóképű és izmos. Iszonyatosan jó humorérzéke van és nagyon szép szeme és azt hiszem egy csomó dologban egyezik az ízlésünk.


Ami a csajjal való kapcsolatát illeti nem nagyon tudok eligazodni, mert a rózsaszín köd elhomályosít.

2011. ápr. 8. 19:25
 5/6 anonim ***** válasza:

14 évesen izmos...haha képzelem mennyire.

max csak erősebb a társainál...

am hajtsd el a ködöt, mert az izomagyak általában sík hülyék..

2011. ápr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha meg te képtelen vagy felmérni a helyzetet a "rózszín köd" miatt, kérd meg az egyik barátnődet, hogy figyelje a srácot, mikor a másik csajjal van. Ő nyilván objektívebben látja a dolgokat, és megmondja neked, ha úgy látja, bejön a srácnak a másik csaj is.
2011. ápr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!