Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok arról, ha egy fiú tőzsdézik? Bejön nektek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 12:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök mind1...de gondolom nem fiú hanem férfi ha tőzsdézik. és nem attól jönne be hogy mivel foglalkozik hanem hogy milyen ember!
2012. márc. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
..ha jól csinálja igen,miért is ne?
2012. márc. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:

igen, valszínű fiú nem fog tőzsdézni. testvérem bróker és nagyon kemény a munkája. 3 kapcsolata ment rá, folyton az árfolyamokat lesi. szerintem nagyon gáz.

más esetben meg intelligens, de hogy valaki elérjen egy minimum szintet a tőzsdén minimum 30évesnek kell lennie 10éves tapasztalattal.

2012. márc. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A pénze biztos, szépeket lehet vele akasztani.
2012. márc. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha a metélt farok is tetszik az illető lánynak, akkor biztosan :)
2012. márc. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha mások pénzével játszik, tehát ez a munkája, azzal nincs gondom. Aki viszont a sajátjával, azt a forexesekkel, szerencsejátékosokkal, jósokhoz járókkal és sportfogadókkal együtt kerülöm.
2012. márc. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

lehet kaszálni de még nagyobbat bukni. Nagyobb esélye van egy hozzá nem értőnek pókerezni mint tőzsdézni. Pl ami a múlt ősszel volt, hogy a nestle árfolyamai zuhantak mert délafrikában polgárháború volt. Aki ezt tudta vett egy csomó részvényt tél elején mert most elég szép haszon van belőle. nos kérdezem én, tudja-e az a fiú, hogy mi az összefüggés egy afrikai polgárháború és a nestlé részványei közt? Valszínű, hogy nem. Így egy tőzsdéző fiú egy újgazdag lúzer lehet. Tehát nem jön be :). 35év kor alatt csak broker asszisztens aki 1-2 részvényt figyel többet nem. Picit értek hozzá mert ezt tanulom 5éve.

29/L

2012. márc. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
5-ös ..hahaha ez nem semmi!!!
2012. márc. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

ehh. nem tudom, én inkább azt szeretném, ha a barátomnak biztos állása lenne, nem pedig ilyen lutri. mellékdologként csinálhatja, de akkor legyen erre egy félretett pénze, és ne nyúljon hozzá a többi tartalékához, mert ilyen dolgokban nagyon könnyen mániákussá lehet válni, és nagyon könnyen el lehet idegesen veszíteni az összes pénzt.


szóval nem, nekem nem jönne be.

2012. márc. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy munka mellett, olyan pénzzel, ami sehonnan sem hiányzik.
2012. márc. 3. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!