Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor volt az első csókotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor volt az első csókotok?

Figyelt kérdés
Kivel?Milyen körülmények között?Köszönöm a válaszokat,izgulok az elsőtől.:D
2011. ápr. 7. 19:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

kb 6 évesen oviban, kb 4 napig voltunk "szerelmesek" :D vicces igy visszagondolva de akkor tökre "komolyan" vettük :)

na amugy utána meg 20 évesen, de azzal a lánnyal se volt sok, és igazán sokat de nem eleget barátnőmmel immár 21 évesen. éééés mais volt és annyira jóvolt éés holnapiiis lesz :))

2011. ápr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

18 évesen a mostani párommal, azóta is együtt vagyunk, és nyáron, a szobámban! ;-))


25/N

2011. ápr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

13 születésnapom előtt 1 nappal :D szobámban.

Azt hittem, hogy ő álmaim hercege :D Végül is , másfél évig az volt.. :) Jó volt, de én kezdeményeztem lányként és hát nem így képzeltem el:D

2011. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!