Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, melyik végletet választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, melyik végletet választanátok inkább?

Figyelt kérdés

Tudom, fő az arany középút, de kíváncsi vagyok az arányokra.

1. Nagyon! vékony lány (kb 170 cm-hez 40-45 kg), semmi fognivaló, lapos cici, fenék.

2. Husis lány (kb 170 cm-hez 85 kg), kerek elöl-hátul, de a legkevésbé sem mondható vékonynak.


Az arca mindkettőnek szép, kedvesek, életvidámak, nem cigiznek, drogoznak, stb. szóval mindenféle elvárásnak megfelelnek, de melyik külsőt választanátok inkább?


2011. ápr. 8. 12:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
A másodikat választanám-de az a 85kiló az már nem husis,hanem kövér-még ehhez a magassághoz is.Még 5 kiló és 90kiló..az nagyon sok.
2011. ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Tehát úgy választanám a másodikat,hogy eljárnék vele edzeni..Első voltam.
2011. ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én a másodikat.Nemrég láttam egy ilyen lányt és nem is tudom elképzelni hogy tényleg annyi a súlya.

Annyira arányos az egész teste.

2011. ápr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az elsőt, és felhízlalnám 60 kilóra.
2011. ápr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem a húsibb jön be.
2011. ápr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az első állításod a 170cm 40-45kg olyat én nem is nagyon látok. Én 164cm vagyok és 45kg. Vékony vagyok, de el nem tudnám képzelni, hogy 170cm-es mennyire vékony lehet. Ha van is nagyon ritka az ilyen vékony lány.
2011. ápr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az elsőt, mert a második már nálam is nehezebb :) Én nem akarok nálam nagyobb darab nővel járni, el se bírnám.

Inkább az elsőt hizlalnám kicsit, de csak 50-55 kilóig.:)

2011. ápr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Másodikat, volt is már ilyen alkatű barátnőm +-1 kiló, de teljesen arányos volt és engen nagyon is csábított :)

20/f

2011. ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

a kérdés feltevése is manipulatív mert egy vékony 170 centis lány se lehet kevesebb 50 kilónál, amit te írtál az már anorexiás...


természetesen az elsőt választanám, mert a kövér nők nem vonzanak

2011. ápr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Természetesen a másodikat. Ez még nem is annyira kövér.
2011. ápr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!