Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne féljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne féljek tőle ennyire?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik de nem merek ránézni még akkorsem ha beszél hozzám. de ma amikor hozzámszólt én ránéztem nagynehezen és nagyon féltem nem bírtam sokáig ránézni.:( annyira ciki:/ még mindig a hatása alatt vagyok:( hogy félhetek tőle ennyire. soha senkitől nem féltem még ennyire mint tőle. légyszi segítsetek.
2011. ápr. 8. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
nézz rá és mosolyogj
2011. ápr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem félelem ez pont azért van mert teccik neked :D

Próbálj többszőr így a szemébe nézni és akkor egy idő után hozzászoksz és persze mosolyogj is amikor őt nézed.

Lehetnek azok olyan kis félénk mosolyok is és nem kell folyamatosan a szemébe nézni csak pár pillanatra majd elnézel majd megint vissza.

2011. ápr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
miért mosolyogjak ha ránézek? nem akarom hogy rájöjjön...
2011. ápr. 9. 11:13
 4/5 anonim ***** válasza:
mért nem akarod?
2011. ápr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mert neki nem jövök be.
2011. ápr. 10. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!