Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féljek tőle? Van egy srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féljek tőle? Van egy srác, osztálytársam.2-os vagyok és első óta furcsán közvetlenül viselkedik velem. Msn-en mindig beszélünk és jókat nevetünk. Ő nem úgy tekint rám mint haverra, hanem úgy mint egy elérhetetlen dologra amit nagyon meg akar kapni

Figyelt kérdés
Nekem másfél éve van barátom.Ő ezt tudja. Neki is van egy gyönyörűszép barátnője. Félek kicsit beteges.Egyszer egy buliban erőszakkal meg akart csókolni majd észhez tért és bocsánatot kért. Miért van ez?
2009. nov. 20. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Titokban téged szeret. Sajnos ez több, mint sima szerelem, ez már kicsit talán beteges rajongás.
2009. nov. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért mert nem hagyod magad. Ha meg nem akarsz vele semmit akkor mit flörtölsz? ne irkálj vele azon az msn en.

Amúgy is élőbe kéne beszélgetni. De azt ugyis hiába mondom. De tiltsd le vagy ha nem akkor meg mondj igent de ne játsz az érzéseivel. ha meg csak egy jó bőr vagy akit meg akar kapni akkorse értem miért kell kínozni.

2009. nov. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak. Én nem kínzom ha beszélgetünk is akkor is átlagos dolgokról suliról, munkáról. Odaadom neki a leckét stb...De előbe is szoktunk. Ha pedig olyan témára tér, ami kettőnkkel kapcsolatos mindig elterelem. Nem akarok vele bunkó lenni, hogy letiltom, mert tényleg ő is sokat segít suliba meg én is neki. Nem vagyok jó bőr pont ez az, mert sosem veszek fel kivágott felsőt meg passzos nadrágot.
2009. nov. 20. 10:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Célozz rá, hogy eldicsekszel az udvarlásával a barátnőjének.
2010. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!