Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csinál ilyet egy hetero pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinál ilyet egy hetero pasi?

Figyelt kérdés

Adott egy hapsi, aki a neten öltöztetős, babás játékkal játszik, hobbiként süt és főz, kertet rendez. Mindemellett elég vékonyka a hangja, szinte nőies, szedi a szemöldökét.

Vajon meleg lehet, vagy csak khm... elég érdekes egy személy ?

Szerintetek ? Mit gondoltok róla ?


2011. ápr. 8. 18:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az rendben van, hogy süt, főz és kertet rendez(gondolom valóság és nem neten). De a többi tényleg elég érdekes számomra:O
2011. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát passz. Engem nő létemre kiröhögtek az öltöztetős játékért :D A kert szerintem nem nőies dolog, a legjobb szakácsok és cukrászok pedig férfiak, szóval ez is jó dolog,a hangja adott, nem függ a szexuális beállítottságtól, a szemöldökre viszont nem tudok mit mondani :D Hogy öltözik?
2011. ápr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom az ilyen netes dolgokról, hogy a való világban kellene élni, és inkább a valódi kertben kéne dolgozni, nem egy virtuális sz@rságban, aminek tényleg semmi értelme. Ha kimenne kapálni még izmosodna is, és teremne némi betevő. Legalábbis én inkább a valóságban élek.

Hogy ezáltal ő homokos lenne? Azt ennyiből nem lehet megmondani. Nagyon sok férfi, fiú szedi a szemöldökét, ezzel nincs is baj, szedje, ha úgy jobban érzi magát. Az ember a saját hangjáról sem tehet, az olyan amilyen. Attól még lehet hetero.

2011. ápr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szemöldökszedés se ad okot semmire. Az egyik haverom a bnőjét kéri meg hogy szedje ki neki a szemöldökét :D még se meleg csak nem akarja hogy összenőljön stb
2011. ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
sztem metroszexuális
2011. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igazi kertet. Igen, tudom, az apám is szokott kertészkedni, mégsem buznyák :D De nála nem tudom eldönteni, hogy miért.

Öltözködésileg : nem hord szoknyát, meg rózsaszín felsőket sem, viszont a feszülős cuccokat szereti, főleg a nadrág téren. Nem csőgatya, mert ez csak a fenekénél feszül.

Meg a gesztusai... Abban is fel lehet fedezni érdekes dolgokat, de szituációtól függ.

2011. ápr. 8. 18:13
 7/15 A kérdező kommentje:

Azzal nincs gáz, ha középen szedi ki, mert az szerintem sem túl esztétikus.

Na, de basszus ! Neki, férfi létére tökéletesebb szemöldöke van, mint nekem nőként...

2011. ápr. 8. 18:14
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem egészen normális.

Én sütök főzök, kertet rendezek, a szemöldökömet is szedem, mert nem akarok party szemöldököt, de azért az öltöztetős játék kicsit langyi... Na mondjuk a hangjáról nem tehet.

2011. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hangról csak annyit, hogy arról tehetünk. Nem úgy értem, hogy bármikor változthatunk rajta, de tehetünk. Különben az énekeseknek nem kellene ének órára járni, mert született tehetségként született, nem? Meg például a testsúly is befolyásolhatja szerintem. Gondolom egy kövér embernek másabb mint egy vékonynak. Lásd a nagyon nagy ő című filmben a szinkronján is érezhető különbség van. Meg aki határozatlan, alamúszi annak se olyan a hangja mint egy határozott, egyfolytában beszélőnek. Szerintem van kihatással a hangra, de nem vitatkozás miatt írtam ezt le.
2011. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hmm, na így már egész másképp hangzik.

Ez a mondat,amit faterodról mondtál :D

2011. ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!