Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap hulyeskedtem a haveromm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap hulyeskedtem a haverommal megpuszilgattam a hasat mondtam hogy szepek a labai megnyaldostam neki, meg mondtam hulyesegbol hogy fekudjon le velem de csak ugy rafekudtem ruhastol nem volt semmi sex. Egy hetero pasi ilyet megengedne?

Figyelt kérdés
abba bele megy hogy megcsokoljam meg minden csak sex nincs meg nyelves csokot nem engedi meg. egy hetero pasi meg engedne iet? mert o tudja rolam, hogy meleg vagyok
2011. jún. 21. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem engedne meg. ha ezt megengedte,van benne is hajlam b@zinak lenni,az fix
2011. jún. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy hetero pasi hányásközeli állapotba kerül, ha egy másik férfi nyalogatja meg puszilgatja. Pfuj bazze... A haverod minimum kétütemű.
2011. jún. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem is meleg vagy bisex a barátod :) egyébként szerintem próbáld nála feszegetni a határokat, puszild meg ha már megengedi, de ne csak egyszer, aztán utána már meg is csókolhatod és végül a nyelves, hogy ha ez meg van, akkor le van buktatva :) egyébként tényleg, egy hetero srác már kiakadna, ha a haverja ilyeneket csinálna vele, szerintem ő nem hetero,de ti még összejöhettek, legalább megnyíltok egymás előtt :) és akárki akármit mond, ne szégyeljétek a dolgot, járjatok és érezzétek jól magatokat, a szexet is beleértve ;) sok sikert, puszi L/18
2011. jún. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jobban teszed, ha mással nem próbálod ki, követőd akadt úgy látszik
2011. jún. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Phejj, biztosan van hajlama, vagy bi/meleg, mert ha ezt csinálnák, akkor 1gyel kevesebb haverom lenne:D
2011. jún. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
- puszild meg ha már megengedi, de ne csak egyszer, aztán utána már meg is csókolhatod és végül a nyelves - ez mar mind megvolt csak a nyelves nem...
2011. jún. 21. 15:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Mennyire ráértek a szünetben, vazze...
2011. jún. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!