Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, miért jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, miért jönnek be jobban az idősebb csajok?

Figyelt kérdés
33éves vagyok,és 90%-ban 25-29éves srácok jönnek oda hozzám és szeretnének felszedni.
2011. ápr. 9. 09:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Talán amiatt, hogy az idősebbek tapasztaltabbak. Legalább is nekem ezért jön be az idősebb korosztály.

20/F

2011. ápr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Ránézésre nem látszik a korod. Gondolom fiatalos vagy és szép, ezért próbálkoznak be. :)
2011. ápr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

igen, mindig 27évesnek néznek:)

de mikor megmondom a korom, akkor sem zavarja őket, engem jobban:)

2011. ápr. 9. 10:06
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés is rossz úgy ahogy van. Te is látod, hogy nem az számít, hogy hány éves vagy. Mivel odamennek hozzád anélkül, hogy tudnák a 33-at. És később amikor már elmondtad nekik akkor sem foglalkoznak vele. Lehetnél te 60 is ha 27-nek nézel ki akkor is kellenél a férfiaknak. Viszont lehetnél 27 ha úgy néznél ki mint egy 60...a kutyának se kellenél max. 80 éves borvirágos Pistabátyámnak.
2011. ápr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Egyrészt, emrt fiatalos vagy. Másrészt pedig, amikor emgmondod a korodat, az sokszor még vonzóbbá tesz. A 30-as nők a szexualitásuk csúcsán vannak. Tapasztaltak és jók a szexben, élvezik nagyon! Ami pedig még fontosabb: párkapcsoalti téren sokkal kedvesebbek és normálisabbak, mint a beképzelt, hülye huszonéves p...ák. Nem egy srác mondta már nekem (én is a fentebbi korcsoportban vagyok), hogy inkább hajt a harmincas nőkre, mint a fiatalabbakra, mert ők messze emberségesebbek, mint a huszasok.
2011. ápr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Bocs, néha megcseréltem egy-két betűt, siettem a beírással!
2011. ápr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Kívűl, belül vonzóbbak mint a korombeli meg fiatalabb lányok.

21F

2011. ápr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Én magam is az idösebb Nök társaságát keresem, csak sajnos inkább kevesebb mint több sikerrel érnek véget a dolgok.

Azért az idösebbek, mert tudják értékelni azt is, hogy milyen ember vagyok, érettebbek és egyszerüen az érettségükböl, élettapasztalatukból adódóan sokkal jobban egy síkon tudok lenni velük, mint a korombeliekkel.

A sírás kerülget, amikor a 18-24 év közötti Nök nagyon nagy százaléka még mindig céltalanul teng-leng és más témája nincs a Való világon az mtv-n meg a hétvégi bulikon kívül.

A másik, ami zavar, hogy egy velem nagyjából egykorúnak ha azt mondom szeretek színházba járni, olykor pavarottit hallgatok, szeretem a pop-ot és nem a hip-ho meg a rap köt le, akkor bu-zi vagyok és "gáz".

.....

2011. ápr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

és te hogy reagálsz a közeledésükre?

amúgy,szerintem minden 20onéves vágyálma egy 30as nővel eltöltött szeretkezés:)

2011. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

+ egy idősebb nő átalában tapasztaltabb is,ami szintén előny,meg nem kell az állandó siránkozást hallgatni,amit egy 20as csaj rendez,most nekem is a célom eg 30 éves nő,jó vagyok nála,már csak meg kell szólítanom.

húú de kívánom;)

2011. ápr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!