Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mennyire jönnek be az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyire jönnek be az idősebb csajok (3-4 évvel), mint a fiatalabbak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan lány vagyok, de...


Elég sok fiatalabb (14-16) éves ír a közösségi oldalakon, cseten, fórumokon, hogy megismerne, randizna velem (19 vagyok). A jelenlegi barátom 17 éves.


Ugyanakkor sok pasi szereti a fiatalabb lányokat. Nem egy korombeli vagy jóval fiatalabb lánynak van harmincas barátja.


Konklúzió: Ez teljesen emberfüggő véleményem szerint.

2009. jan. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már nálam tizensokévvel idősebb nővel is, és 4-5 évvel fiatalabbal is. Engem nem annyira érdekel, mindegyiknek megvan a maga előnye és hátránya.
2009. jan. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Legelső Kedvesem 16 évvel volt fölöttem... Ennyit erről.


Nincs ezzel semmi gond, csak legyen meg az összhang és a kölcsönös szimpátia. Nálunk megvolt - innentől pedig semmi gond.

2009. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

HELLO SZIASZTOK!


Tudnátok segiteni nekem légyszi:D? Van 1 csaj idősebb tőlem (15) 3 évvel egy suliba járunk. Ismerem őt neve meg ilyenek de nemtudom mit lépjek hogy összejöjjek vele mert nekem csak a korral van a bajom, ugy vettem észre bejövök neki, x) de mégsincs hozzá önbizalmam hogy lépjek... aki tapasztaltabb segitsen hogy mit tegyek hogy közelebb kerüljek hozzá? NAGYON HÁLÁS LENNÉK NEKI!! köszi előre is.

2009. márc. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!