Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne szétugrasztani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne szétugrasztani őket?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: szerelmes vagyok egy srácba... De nagyon... Ő nem tud róla. És sajnos ő az a fajta, aki olyan lányokkal jár, akik "az ölébe hullanak"... Szóval a könnyű préda kell neki...

És talált is...

nem engem.

Hanem egy nem túl szép partyzós csajt. Könnyen megszerezhető volt, mert suli, lakhely meg bulik miatt gyakrabban találkozik vele. Úgy tűnik, össze fognak jönni... Pedig látszik, hogy nagyon nem össze valók...

Én meg megőrülök, érzem, hogy kezdek szétesni... Szeretem Őt, és nem bírom elviselni, hogy egy ilyen csajjal fog összejönni...

Pedig értem sem kéne sokat tennie, csak megszólítania... Csak nem vagyok annyira partyzós, meg kicsit félénk vagyok, de szerintem velem akkor is jobban járna... És csak egy kicsi bátorítás kéne tőle nekem.


Hogy tudnám szétszedni őket, és a tudtára adni, hogy szeretem őt? Az Ő érdekében....


2011. ápr. 9. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Még nem is beszéltél a sráccal? Hány éves vagy?
2011. ápr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
17... És már beszéltem vele.. Olyan nem túl baráti, inkább ismerősi viszonyban vagyunk, de van, hogy beszélgetünk, és rendszeresen találkozunk suli miatt
2011. ápr. 9. 12:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Terjezd el a csajròl h triperes vagy valamijen nemi baja van
2011. ápr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elsőként próbálj meg barátként közelebb kerülni, hozzá, és nem jó ötlet őket szétszedni, mert lehet h akkor egy életre megutál. Ha már jóban vagytok, ugy h sulin kívül is találkoztok, akkor finoman közölheted vele, hogy tetszik neked, utána meg várd meg a reakcióját.
2011. ápr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sehogy! Engem is ilyen indokokkal próbált lepattintani egy csaj, mikor meg akarta szerezni a páromat, hogy nem illünk össze, hogy ő mennyire szereti meg hogy csak az ő érdekében. Igaz, nem volt semmi esélye... Úgyhogy ne haragudj, az elfogult véleményért, de szerintem ne te döntsd már el a srác helyett, hogy ki illik hozzá és ki nem.


Azt megteheted, hogy valahogy megpróbálsz vele összebarátkozni és ha megkedvel, és jobban megkedvel, mint ahogy a barátnőjét, akkor lehet esélyed.

2011. ápr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szétugrasztani nem kéne őket.Úgyis azt választ,akit akar,ebbe nagyon nincs beleszólásod.Viszont megismerkedhetsz Vele,aztán majd kialakul valami,vagy nem.
2011. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a srácnak ez a lány kell,nincs mit tenni.A szétugrasztással és a lány elleni áskálódással csak magadat égeted.Majd ő eldönti,hogy kivel akar járni,hogy ki illik hozzá.Ha valakinek igazán tetszel,az megkeres,próbál veled kapcsolatba lépni,és téged választ,nem azt,aki

(szerinted )könnyebben kapható.Talán neki olyan kell,akivel lehet jókat bulizni,és lehetséges,h ő szépnek látja a csajt,ezért van vele.Önálló személyiség,és valószínűleg elég nagyfiú ahhoz,hogy eldöntse,mi az ő érdeke.Ez nem a te dolgod.

2011. ápr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem valld be neki őszintén hogy mit érzel iráta és várd hogy megeméssze.aztán majd eldönti hogy veled marad-e vagy azzal a csajjal.de ne akard szétugrasztani őket mert rossz véleménye lesz róllad.habár a párom a barátjának bebeszélte hogy szakitson velem mert nagyon tetszettem neki.szakitott is velem és ime 3éve együtt vagyunk.de valld be neki mnt érzel.
2011. ápr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!