Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha már egy mosolyt is biztatásnak vesznek és nem tudom magamról lerázni őket?

Figyelt kérdés

Elegem van már belőle h mindig az átlagos v csúnyácska fiúk találnak meg. Leülnek mellém a buszon, beszélgetni kezdenek velem, aztán már azt veszem észre h facebook-on bejelöl és kommentel a képekhez.

A kérdésem félreérthető. Kedves, mosolygós lány vagyok, ha beszélgetnek velem, én is szívesen beszélgetek az esetek többségében (ez azért partnertől függ, volt h egy cigányember szállt rám...) és egyből azt gondolják így h bejönnek nekem?

Nem tartom magam csúnyának, 10ből 6-7et adnék magamnak, de mégis rámszállnak olyanok, akik hogy is mondjam, nem velem egy kategória. Nem akarok bunkó lenni, de így gondolom. Tudom h a belső fontos, de ha a külső nem fog meg, akkor nincs vonzalom. Magas vékony csajszi vagyok, mégis a kis alacsonyak próbálkoznak be, vagy a kövér hosszúhajú rockerek, vagy a 15 évvel idősebbek.


2011. okt. 13. 22:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Próbálj olyan emberekkel szemezgetni akik bejönnek neked is és aki neked nem jön be ne csináld ne mosolyogj rájuk inkább nézz másfelé.
2011. okt. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

nem mosolygok azokra akik nem tetszenek, de általában beszélgetni kezdenek és akkor már kedvesen válaszolok, nevetek a poénon és így bízzák el magukat.

Aki meg tetszene, és látom h ez megvan a másik oldalról is, sajnos nem lép, nem szólít meg, pedig jó lenne. nekem sajnos ehhez nincs elég bátorságom, meg én már csak olyan maradi vagyok, h legyen ez a fiú dolga :)

2011. okt. 13. 22:42
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne tedd ki a csöcsöd, meg a púzódat, meg hanyagold a 2kg sminket, és tádáám.
2011. okt. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
egyik sem talált:D
2011. okt. 13. 22:50
 5/15 A kérdező kommentje:

egyrészt nincs is mit kirakni, de ha lenne, se pakolnám ki.

sminkről meg annyit, szemceruzát és spirált használok. Ennyi. Sztem ez még nem 2 kg.

2011. okt. 13. 22:51
 6/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ők is 10-ből 7-et adnak magukra.

Szóval nem bántás, de ez egy szubjektív dolog. Az is, hogy nálad ennyire fontos a külső. Nálam például egyáltalán nem. Senki nem vett le még a lábamról a külsejével és soha nem utasítottam el senkit miatta. Szóval szerintem vedd ezt bóknak és diszkréten utasítsd el őket :)

2011. okt. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az lehet!

Azalatt h soha nem utasítottál el senkit a külső miatt mit kell érteni?

2011. okt. 13. 22:59
 8/15 anonim ***** válasza:

Hogy mindig más oka volt.

Szóval életem nagy szerelme bár az én szememben gyönyörű mások szerint csúnya és engem sem ezzel fogott meg, tényleg nem tetszett mikor megismertem.

Viszont mégis, valami van benne, ami olyan érzéseket vált ki belőlem, amit előtte még soha nem éreztem.

Akiket szerettem még ők vagy iszonyú okosak voltak (nálam az ilyen ember alapból nyert), vagy volt valami más, lyan volt a testbeszéde, annyira férfiként viselkedett..szóval igaz volt a közhely, nő voltam mellette.

Szóval engem nem érdekel mennyire kigyúrt meg mennyire jóképű, soha nem ez fogott meg és soha nem is érdekelt :)

2011. okt. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Értem.

Nekem is zsánerem az okos férfi. Sajnos kevés van belőle. A kigyúrtak pedig kifejezettem nem az eseteim.

2011. okt. 13. 23:06
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha a külsőt nézzük én abszolút mackóspárti vagyok.

Simán el tudom képzelni úgy, hogy van egy közös életünk, ráfekszem a hasára stb, kislánykoromban is mindig így képzeltem el:) Az én szememben külsőleg ilyen a férfi, de ez tényleg nem perdöntő dolog :)

2011. okt. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!