Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szandi kérdése:

Most terhes lehetek?

Figyelt kérdés
a barátommal 9 napja feküdtem le ez volt az első 16 éves vagyok nem élveztünk el mert addig nem mentünk el másnap védekezés nélkül bedugta v 3 centire de vagy 5 másodpercig tartott az egész akkor most lehetek terhes kérlek válaszoljatok nagyon félek
2011. ápr. 9. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Elméletileg lehetsz, valahányszor egy férfi nemi szerv egy női nemi szervhez ér megvan rá az esély, hogy a nő teherbe esik. Persze ezt jó lett volna tudni még mielőtt hülyeséget csinálsz. De nyugi gyakorlatilag nem nagy az esély rá, nem te vagy az első, aki ilyent csinált, s általában nem lettek terhessek. Ennél többet csak egy terhességi teszt tud mondani.
2011. ápr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kicsi rá az esély, de az előváladékban is lehet spermium.Csinálj egy tesztet pár nap múlva.


Mindig meglep,ha valakinek van annyi esze, hogy szexeljen, de annyi már nem jutott, hogy a védekezésre is gondoljon.Szerintem hanyagold ezt a dolgot,még éretlen vagy hozzá.

2011. ápr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne kerteljünk: simán lehetsz, hisz már egyetlenegy spermiumocska is megtermékenyíthet. Sürgősen menj a gyógyitárba tesztért!


És szex helyett inkább játék babázz, ha ennyi eszed van...

2011. ápr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:D
2011. ápr. 9. 18:10
 5/9 anonim ***** válasza:
hát, nem valószínű, pedig megérdemelnéd, mert ez a "csak egy kicsit hagy rakjam be gumi nélkül" a legfelelőtlenebb dolgok közé tartozik.
2011. ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
beszéltem a legjobb fiú haverommal elmondtam neki mindent és azt mondja h tuti nem vagyok terhes:)
2011. ápr. 10. 13:19
 7/9 anonim válasza:
már az vagy...
2011. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
miből veszed ilyen biztosra?
2011. ápr. 11. 21:50
 9/9 A kérdező kommentje:
megjött nem vok az:D
2011. ápr. 14. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!