Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom szerint el fogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerint el fogom üldözni őt a hisztimmel. Miért nem hagy el akkor?

Figyelt kérdés

Nem akarom hogy elhagyjon, félre ne értsétek. Nagyon rövid ideje vagyunk együtt, és hisztis típus vagyok:(

Ha őt ez ennyire zavarja, akkor eddig miért nem hagyott el?

22/L


2011. ápr. 9. 20:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Talán azért mert ha nem lennél hisztis akkro könnyebben beléd szeretne.Viszont ha már most nem fogad el így akkor nem ő az igazi.Általában az alkalmazkodás később kezdődik el.Te ilyen vagy és így kellene megszeretnie,és esetleg később javítani magadon,de ha ez ennyire zavarja akkor szerintem keress mást,vagy ha nem zavar és meg tudsz változni akkor hajrá,de szerintem nincs olyan párkapcsolata hol legalább az egyik fél ne lenne hisztis.
2011. ápr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Szeret, de jobb lenne ha ezen változtatnál, még ha egy kicsitis... Úgy mindkettőtöknek joblessz. :)

Ha neked fontos hogy veled maradjon, akkor megkell próbálnod nyugodtnak maradni, relaxálni, meditálni. Sok szabadidős tevékenység. :))

2011. ápr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem akar megváltoztatni, olyannak akar szeretni amilyen vagyok, és köszönöm! A hisztit próbálom elhagyni..
2011. ápr. 11. 17:57
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem akar megváltoztatni = változz meg magadtól.
2011. ápr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!