Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek neki jelezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnek neki jelezni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy tetszik egy srac; el is mondtam neki, de o semmit nem mondott ra es nem is lepett semmit. Megis ugy erzem, hogy tetszem neki. Milyen jelzeseket adjak fele, mert nem akarok vele beszelni, mert nekem kinos lenne.
2011. ápr. 9. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
korotok?
2011. ápr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En 18, a srac 19.
2011. ápr. 9. 22:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Zászlólengetéssel vagy ritmikus szájcsattogással.
2011. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aki nem kepes megbirkozni azzal a feladattal, hogy ertelmes valaszt irjon, az tartsa meg maganak a baromsagokat!!!
2011. ápr. 9. 22:28
 5/6 anonim ***** válasza:

De hát Te nem akarsz vele beszélni, mert kínos lenne. Azon kívül, meg csak a baromságok maradnak:

Levélírás, MSN, facebook, vagy nagyokat érzel ha a közeledben van, és persze felé sem pillantasz, vagy igen, de tökmindegy ő sem gondolatolvasó, aztán mi van még lássuk.. hmm.. füstjelek, szemforgatás, vághatsz pofákat (tudom nem vagy plasztikai sebész - nem is úgy értettem), vagy ráfested a tehén oldalára hogy "teccel Gézu", vagy nem tudom, kifogytam.

:D

Akkor most melyik legyen?

2011. ápr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
két dolog jöhet szóba. Vagy nem is akar lépni mert nem tetszel neki, vagy baromira félős. Ha félős akkor közeledj felé jobban, ha meg nem akarja akkor sajnos ennyi.
2011. ápr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!