Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány nagyon tetszik, hogyan tudnék neki jelezni?

Figyelt kérdés
Van 1 lány az osztályomban aki nagyon tetszik, de szinte még sohase beszéltünk. Hogy tudnám jelezni neki hogy nagyon szimpatikus?
2011. jan. 20. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajtogass egy madárkát és írd a madárka szárnyai alá, hogy nagyon csinos vagy és szívesen megismernélek
2011. jan. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Morzézd le zseblámpával.
2011. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Látom még nem érkezett normális válasz!


Menj oda hozzá szünetben esewtleg órákon ülj mellé (13évesen én is így kezdtem)

Aztán ha összemelegedtetek akkor kísérd haza

és ahol kettéváltok mondd hogy álljon meg legyen szíves..

aztán mondd, hogy szeretlek!

csak a SZE szótagot nehéz mondani. Utána magától jön!

Sok sikert!

2011. jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Omg oda ne mondd neki mielőtt randiztok legalább, hogy szeretlek!

A legtöbb lány ettől nagyon viszolyog, semmi vonzó nincs benne, ha egy fiú _ennyire_ nyomul. Főleg, hogy ilyenkor még nem is ismerik rendesen egymást a felek, tehát a szeretlek nem túl releváns, hiszen nem őt szereted valójában, hanem azt, amilyennek elképzeled!

Szóval az én tanácsom: beszélgess vele szünetekben, stb., viccelődj, az mindig jól jön, hazakísérheted, és elhívhatod valahova, pl. mozi, kiállítás, mittudomén.

De ne támadd le azzal, hogy "nagyontetszelszeretnélekmegismerni" (az kész katasztrófa), se a szeretlekkel.

2011. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!