Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és már nagyon szeretnék egy barátot.Csak az a baj hogy szinte csak olyan fiúkat látok akik isznak,cigiznek,drogoznak.És én olyan fiút szeretnék aki figyelmes,kedves,aranyos,nem lenéző. Szerintetek léteznek még ilyen fiúk?
2011. ápr. 9. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok :D Rühellem azokat akik cigiznek és piálnak azért, mert az menő..
2011. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de jó.örömmel hallom:D
2011. ápr. 9. 23:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy léteznek.

Bár az én barátom iszik, és kicsit zavar is néha, de ő ezt szereti. Csak az egészségét féltem nagyon. Meg ugye amikor nem visz magával és hiányzik :P

Nekem így tökéletes, de amúgy létezik bőven olyan is amilyenről te álmodsz.

2011. ápr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Igen. Én is ilyen vagyok, minek romboljam az egészségemet?Azokat pedig sajnálom, akiknek nincs elég önkontrolljuk, és nem tudják megvonni magukat ezektől a szerektől. Nem szabad kipróbálni, és akkor függő sem lehetsz tőle. Ilyen egyszerű.

Egyébként az osztályomban szinte az összes fiú (20-an vannak) hozzám hasonlóan vélekedik erről. Nagyjából a felsorolt jelzők is stimmelnek rájuk.


Tehát vannak.


18/F

2011. ápr. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, vannak és én vagyok AZ EGYIK elő példa(az egyiket azért emeltem ki, hogy ne tűnjön nagyképűnek).Én is szeretnék már egy barátnőt(mert még nemvolt csak volt egy csaj akinek bejöttem, de ő nekem nem[belső tulajdonságai miatt]) de a környezetemben csak hülye libák vannak.Sok osztálytársam iszik, cigizik talán már drogozik is.Rám sohasem erőltetik mert tudják, hogy nem próbálom ki és nem is fogom. Ugy érzem már kialakult bennem egy olyan szintű elétkép amit tartanom kell és nem rombolhatok le ilyenekkel. a mai társadalom gyerekeiben(tinijeiben) még ez nem alakult ki.Sajnos.
2011. ápr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Cigizek és néha iszok,de viszont kedves vagyok figyelmes és türelmes,hol ebbe a probléma? Ezek a tulajdonságok szerintem nem kompatibilisek egymással.

Igaz 15 évesen meg így gondolod de majd ha leszel te is vagy 20 meg fog változni a véleményed.

20/F

2011. ápr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!