Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szükségem lenne utmutatásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükségem lenne utmutatásra (csókprobléma)?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint egy honapja vagyunk együtt, de még egy szenvedélyesebb nyelves csók nem volt közöttünk. Ajkakkal már volt mindenféle. Odáig jutottunk, hogy ő áddugja nekem és utána nem tudom mit kezdjek a nyelvével és ő erre visszahúzza. Persze midnig rámmosolyog és türelmesen vár.

Én pedig szeretném, ha közöttünk működne. Neki már sok kapcsolata volt. 19 éves és egy nagyon sármos úrfi. Én pedig egy évvel vagyok kisebb és nekem ő az első. Kicsit még bizonytalan vagyok és pár dolgot még nem merek, ami neki biztosan jól esne (pedig ha ő csinálja az számomra elképesztően kellemes).

Ha tudnátok segiteni, azt megköszönném. Nagyon szeretem és én vártam, hogy ez jön magától, de még kellene valami, hogy jobb legyen...


2011. ápr. 10. 07:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Amikor a nyelvét átdugja, akkor kezd el a te nyelveddel lassan "simogatni" az övét, körbe, fentről lefelé, ahogy jól esik. :)
2011. ápr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!